Zaloguj się, aby obserwować  
piotr92ziomal

Motowizja Kombajn Bizon

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam was wszystkich jestem tu nowy i mam pytanie otoz kiedys na serwisie you tube znalalem fajny program o nazwie motowizja i byl naprawde fajny i ciekawy reportaz o kombajnie bizon lecz nie stety juz tego filmu nie ma;/ albo you tube usunelo albo uzytkownik ehh :( czy ktos w ogole ma ten film z kombajnem bizon z motowizji prosil bym bardzo moze o jakis link czy wstawienie go na inny serwis bardzo lubialem to ogladac przypomnialy sie wczesniejsze lata :wub: prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Ev3r
      Witam wszystkich, niedawno wziąłem się za naprawę mojego T25 bo był słaby. Wyczyściłem cały układ dolotu powietrza włącznie z filtrem oraz wyczyściłem filtr oleju odśrodkowy i zalałem nowym olejem. Jak widać na filmie ciągnik strasznie dymi tylko przy dodawaniu gazu, jeżeli obroty się ustabilizują wtedy nie dymi jak widać. Jedyne czego nie wymieniłem to filtry paliwowe, ale zamierzam je niedługo wymienić. Mam wrażenie że to nie wystarczy, więc co powinienem jeszcze zrobić?
       
      Dodam że traktor od nowości jest u mnie i ma niecałe 920mth przepracowane, silnik był nigdy nie ruszany.
       
      Prosiłbym jeszcze o sprawdzenie na podstawie filmu czy ciśnienie oleju jest takie jak powinno być, czy nie.
    • Przez bel920
      mam program rolno środowiskowy - poplony zimowe i rolnictwo zrównoważone więc w pole mogę wjechać przepisowo dopiero od 1 marca ale mam w tym roku dużo więcej pracy w polu niż zwykle i ładna pogoda , ziemia sucha więc w polu już można by robić - obornik rozwozić czy nawozy i pytanie jak ziemia rozmarznięta to moge te pare dni prędzej w jechać i jakie kary są za to. Dzięki za odp
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam jakie sa najlepsze proste programy do robienia filmików ale po polsku i żeby odbierały filmiki w formacie MP4
    • Gość
      Przez Gość
      Witam
      Kiedy gasze silnik na włączonym rewersie to slychać stuki jak na filmie kiedy włacze rewers na 0 stuku nie ma
      Pod obciązeniem skrzynia nie wydaje żadnych dziwnych dzwieków na każdym biegów
       
      https://www.youtube.com/watch?v=ietMRh0sozY&feature=youtu.be
    • Przez xerion3800
      Witam.
      Poszukuję osoby która zna się na programach unijnych.
      Sprawa rozchodzi się że o to że moja gmina chce kupić nowy ciągnik dla MZGKiM.
      Wiadomo. takich pieniędzy nie będzie łatwo załatwić. Więc z burmistrzem chcemy podciągnąć to pod jakiś program. I tu moje pytanie jaki????
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj