Skocz do zawartości

Zdjęcie

TD5.85 zakup

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mrursus7

mrursus7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 193 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 13:41

TD5.85 zakup Planuje zakup nowego ciagnika NH TD5.85 , juz zadzwoniłem niedługo bede umówiony z panią cena to 144 tyś jeszcze do negocjacji. I teraz kilka pytan dla was moi drodzy. Jak dobrze go dociązyc ? niby pisze ze jest 6x50 kg na przód to daje nam 300 kg to troche mało , na tył spoko po 100 kg na jedno koło. Ciagnik maxymalnie ma 5800 kg i własnie tyle bym chciał :) I juz mówie dlaczego od 2 lat pracuje Belarusem który po wazeniu z turem wyniósł 5900 :D i powiem jedno takim ciagnikiem lepiej sie pracuje , lepszy uciag wg mnie itd. I teraz prosze was o jedno , czy mozna załozyc wiecej na przód ? czy to max ? ile waży taki goły bez obciazników ? tak wszystko bede wiedział niedługo jak sie spotkam z panią ale chce juz wiedziec troche wczesniej aby sie przygotowac :) do rozmowy. I czy wogole to dobra cena ? Mówiła ze pełna opcja zaczepy kompletne wszystko wiec jak myslicie ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
TD5.85 zakup Dzisiaj, 02:13
  •  

#2 Share Robert97

Robert97

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 13:52

TD5.85 zakup To jest cena brutto? Myśle ze te 300kg na taki ciągnik starczy zależy jak cięzkie maszyny bedziesz ciagał ale raczej powinno starczec.

#3 Share mrursus7

mrursus7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 193 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 14:07

TD5.85 zakup Tak cena brutto. 300 kg no powiem ci ze pług sam wazyłem to około 800-900 kg wiec lekko dryga Belarusa. Narazie sprzetu ma mało ale planuje zakup grubera itd wiec jak myslicie

#4 Share janczar810

janczar810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1477 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 16:21

TD5.85 zakup wszystko zalezy co masz w tych pieniążkach :P
Ale jak dla mnie NH/CASE ma swoje zalety jak i również sporo wad a seria TD ma ich troszkawo otóż silniczek masz tu o małej pojemności nie wiem dokładnie jakiej ale wydaje mi sie ze 3.2 a stare miały 4.5 wiec roznica jest b.duża i tu ja bym szukał wady bo niby sprzedawca bedzie mówić ze ciagnik mało pali itd. ale jak podczepisz cos ciezszego to łypnie sporo wiecej nic silnik o wiekszej poj. A wiec jak jest to dla ciebie jako jeden ciagnik na gosp. to wybrałbym raczej NH/Case ale jak masz jakąś 360 czy ciaporka na jakies tam pierdoły do cos o wiekszej poj. a wiec zalezy :) +/-
NH/Case TD Farmall A stosunkowo słaby podnośnik i nie mozna go wzmocnic bo to jest maks. gdzie wiekszosc modeli/marek ma zapas
nie wiem jak Ciebie ale jakoś konstrukcja z tyłu na zwolnicach jakoś mi nie pasuje podobno zwolnice głośniej chodzą ale potwierdzeń nigdzie nie ma.
Co do przedniego mostu niby z tego co mi diler mowił ze ma wytrzymałość 2t gdzie sdf mam na mysli R3 Agrofarma i Explorrera 1.8t
obciazniki w NH i Case masz nie jestem pewien ale w 90% wydaje mi sie ze jest ich 420-450kg. gdzie sdf 320kg

ps. miałem ten sam wybór i wybrałem R3 w mechaniku aha i Case mogłem miec w full wypasie Farmall A 85 za 147brutto lambo +10tys

wszystko zalezy co masz w tych pieniążkach :P
Ale jak dla mnie NH/CASE ma swoje zalety jak i również sporo wad a seria TD ma ich troszkawo otóż silniczek masz tu o małej pojemności nie wiem dokładnie jakiej ale wydaje mi sie ze 3.2 a stare miały 4.5 wiec roznica jest b.duża i tu ja bym szukał wady bo niby sprzedawca bedzie mówić ze ciagnik mało pali itd. ale jak podczepisz cos ciezszego to łypnie sporo wiecej nic silnik o wiekszej poj. A wiec jak jest to dla ciebie jako jeden ciagnik na gosp. to wybrałbym raczej NH/Case ale jak masz jakąś 360 czy ciaporka na jakies tam pierdoły do cos o wiekszej poj. a wiec zalezy :) +/-
NH/Case TD Farmall A stosunkowo słaby podnośnik i nie mozna go wzmocnic bo to jest maks. gdzie wiekszosc modeli/marek ma zapas
nie wiem jak Ciebie ale jakoś konstrukcja z tyłu na zwolnicach jakoś mi nie pasuje podobno zwolnice głośniej chodzą ale potwierdzeń nigdzie nie ma.
Co do przedniego mostu niby z tego co mi diler mowił ze ma wytrzymałość 2t gdzie sdf mam na mysli R3 Agrofarma i Explorrera 1.8t
obciazniki w NH i Case masz nie jestem pewien ale w 90% wydaje mi sie ze jest ich 420-450kg. gdzie sdf 320kg

ps. miałem ten sam wybór i wybrałem R3 w mechaniku aha i Case mogłem miec w full wypasie Farmall A 85 za 147brutto lambo +10tys

#5 Share mrursus7

mrursus7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 193 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 19:36

TD5.85 zakup Mam zetora , C330 i czasami Belarusa.
A jesli chodzi o opony to szerokie one sa ? ogumienie: 13.6-R24 przód, 16.9-R34 tył, ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share STIG0013

STIG0013

Studenciak :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1083 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 20:12

TD5.85 zakup średnio mogły by być szersze

Jeżeli pomogłem lub podoba Ci się mój wpis, to wciśnij ,,FAJNE" 

#7 Share mrursus7

mrursus7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 193 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 20:25

TD5.85 zakup Podasz mi dokładny rozmiar ? numer abym przedstawił tej pani

#8 Share STIG0013

STIG0013

Studenciak :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1083 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 05:06

TD5.85 zakup w sumie opony tak jak najszersze pod mojego zetora, sory teraz poprawka te chyba będą ok szerszych nie ma sensu do tej mocy

Jeżeli pomogłem lub podoba Ci się mój wpis, to wciśnij ,,FAJNE" 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share mrursus7

mrursus7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 193 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 09:27

TD5.85 zakup A co do tych obciązników moge wziasc wiecej na przód ? tak zeby miec z 400-500 kg czy tylko i wyłacznie 300 ? prosze o pomoc i czy za bardzo przodka nie bedzie ugniatac ?