Skocz do zawartości

Zdjęcie

case 5130 jaki olej hyd. i silnikowy??

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bomba997

bomba997

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 09:06

case 5130 jaki olej hyd. i silnikowy?? witam jestem szczesliwym posiadaczem case 5130 wszystko dziala jak nalezy, mechanicznie sprawny z malym mankamentem bo jak go zgasze to zeby zapalic jeszcze raz musze go pokrecic troche tak jakby sie zapowietrzal czy cos bo jak zapali to juz nie ma problemu.
i tak zwracam sie do was z wielka prosba bo niedlugo musze nim wyjechac w las a nie mam pojecia jaki olej silnikowy wlac nie ma zadnych wyciekow ani tym podobnych, i nie wiem czy wymieniac olej chydrauliczny czy nie i na jaki przedewszystkim... gosc co go sprowadzil mowil ze jest agrol stou zalany czy to dobry olej?
a co do silnika mam od znajomego nowy olej co do tirow zalewa 15w/40 castrola za 8 zl za litr czy moge zalac takim czy mam gdzies szukac tych olejow po serwisach?? prosze o szybka odpowiedz
dzieki z gory pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
case 5130 jaki olej hyd. i silnikowy?? Dzisiaj, 03:41
  •  

#2 Share bomba997

bomba997

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 20 sierpień 2013 - 13:08

case 5130 jaki olej hyd. i silnikowy?? panowie pomocy :(

#3 Share 123wojtex

123wojtex

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Itp...

Napisany 21 sierpień 2013 - 16:33

case 5130 jaki olej hyd. i silnikowy?? Ja do swojego leje Akcela Engine Oil do silnika, a do skrzyni Akcela Nexplore.

#4 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1910 postów

Napisany 21 sierpień 2013 - 20:13

case 5130 jaki olej hyd. i silnikowy?? jak to Castrol Delvac to śmiało go lej do silnika, do tych skrzyń oryginalnie to chyba Akcela HY Trans był. Czy wymieniać to nie wiem jeśli masz pewność że jest w miarę świeży i nie mieszany to trochę możesz pojeździć z tego co wiem to leją go do zachodnich ciągników, ale jeśli to handlarz tak mówił to bym mu nie wierzył

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share bomba997

bomba997

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 22 sierpień 2013 - 12:14

case 5130 jaki olej hyd. i silnikowy?? ok dzieki za info napewno wymienie olej hyd. i filtr nie ma co ryzykowac... a jeszcze takie pytanie zaczyna mi lac uszczelniac od walu napendu przedniego przy bloku ciagnika. czy to moze byc spowodowane wyrobionym olejem czy trzeba to juz wymienic i jakie ewentualni koszty?? dzieki za pomoc

#6 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1910 postów

Napisany 22 sierpień 2013 - 12:38

case 5130 jaki olej hyd. i silnikowy?? raczej wyrobiony uszczelniacz, choć mi ciekło z piasty tylnego koła i po wymianie jakoś nie leci już. Na stronie case masz katalog online zobacz nr tego uszczelniacza i wpisz w google czasami takie simeringi potrafią kosztować ze 300zł także żebyś się nie zdziwił...jak już będziesz miał spuszczony olej to możesz sobie go wymienić

#7 Share bomba997

bomba997

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 22 sierpień 2013 - 13:57

case 5130 jaki olej hyd. i silnikowy?? a nie wiesz moze jak wyglada wymiana takiego czegos mozna to chyba zrobic z zewnatrz czy nie?

a i takie pytanko wicie gdzie moge kupic w dobrej cenie taki olej do niego i filtr?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1910 postów

Napisany 22 sierpień 2013 - 14:57

case 5130 jaki olej hyd. i silnikowy?? powinno pójść z zewnątrz tylko wał trzeba odkręcić

Dodaj odpowiedź