Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie kupić john deera

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share StaryWyjadacz

StaryWyjadacz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 15 sierpień 2013 - 21:03

Gdzie kupić john deera Mianowicie gdzie poleciacie kupic johna chodzi o to żeby był dobry dealer który ściąga z dobrego niejsca traktory i bezproblemowy serwis woj wielkopolskie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Gdzie kupić john deera Dzisiaj, 09:12
  •  

#2 Share Adrian98

Adrian98

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 15 sierpień 2013 - 23:05

Gdzie kupić john deera Pojeździj po najbliższych dilerach :) Zorientujesz się jak dużo maja ciągników i spytasz się o serwis. My tak się zastanawialiśmy mieliśmy wybór własnie JD i DF i wzięliśmy DF lepszy serwis miał od JD

#3 Share StaryWyjadacz

StaryWyjadacz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 16 sierpień 2013 - 20:24

Gdzie kupić john deera zależy ma na JD (od dziecka mażę o JD ;D) jeździłem po dilerach byłem w jelonku mogilnie czy jakos tak ale nie wiem gdzie biorą lepsze traktory i gdzie jest lepszy serwis

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 07:14

Gdzie kupić john deera Biorą lepsze traktory? Zakładasz, że są na rynbku jakieś podróbki czy może jakaś nielegalna fabryka? Wszędzie tj u wszystkich dealeró są dane modele z tych samych fabryk. Wogóle temat jest bez sensu i chyba szybko zostanie zamknięty.
Tak przy okazji a raczej przedewszystkim jd podobnie jak wiele innych marek ma rejonizacje. Więc i tak odeślą cię do dealera dla którego przypisane jest twoje miejsce zamieszkania. Życze owocnych poszukiwań.

Edytowany przez hubertuss, 17 sierpień 2013 - 07:16.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share StaryWyjadacz

StaryWyjadacz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 10:08

Gdzie kupić john deera chodzi mi o to by nie przepłacić bo ceny słyszałem są różne a jęsli chodzi o rejonizacje to jak bym poszedł do jakiegoś dilera to odeśle mnie tam gdzie przypisany jest diler do mojego regionu? i chodzi mi też o dobry serwis bo tyle tego jest i każdy chwali swoje że można się pogubić :P

Edytowany przez StaryWyjadacz, 18 sierpień 2013 - 10:14.

Dodaj odpowiedź