Zaloguj się, aby obserwować  
manio1234

czy ktos przerabiał protektora do fasoli

Polecane posty

manio1234    0

koledzy czy ktos przerabiał classa protektora do fasoli bo ja przerobiłem i ale mam problem bo strasznie mi robi połówki w fasoli tak na marginesie to klepisko przerobione podajnik przerobiony obroty podsiewacza i wytrząsaczów przerobione obroty młocarni przerobione i co morze byc przyczyną prosze o pilną podpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro189    58

u nas w fergusonie robił dużo półówek podajnik łańcuchowy, który dawał fasole na ponowny omłot z podsiewaczy, po zdjęciu siateczki na dole podajnika problem ustapił i teraz robi jakiś 3-4% półówek, a wcześniej pół na pół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kotek0
      witam. temat napewno potrzebny.ja przerobiłem małą rotacyjną 135 na 2 rządki.przeróbki polegały na zamianie kół pasowych[ otwory na ośki przetoczyć]dolne talerze odjęte razem z tą piastą, do górnych donitowanych po 6stalek od noża do kombajnu[nie są bardzo twarde] bębny zostały orginalne i jeszcze koła kopiujące 1z przodu 2 z tyłu przeliczłem obroty wychodziło mi 400-450 powiem tak kosze ursusem 4512 bo nie mam mniejszego to z 1200-1300obrotów i jest ok wcześniej kosiłem po1 przerobioną z pająka do siana ale trzeba było odgarnywać .a jak wy kosicie?
    • Przez wronex85
      witam sieje pierwszy ras faslole czerwona mam pytania termin siewu czy zaprawias nitroglceryna
    • Przez mateuszston
      witam. tak jak powyżej. Jak przerobić kombaj zbożowy, aby można niby było mlócic fasole?
    • Przez przemoj1
      czym zwalczyć skrzyp w fasoli ?
    • Przez przemoj1
      Witam. Mam pytanie dotyczące czerwonej fasoli a dokładnie w niektórych miejscach są takie żółte place, rośliny są koloru podchodzącego do żółtego i ogólnie są mniejsze, czym to może być spowodowane ??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj