Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem ze skrzynią biegów Renault Ceres 85X

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Lukas2909

Lukas2909

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 11 sierpień 2013 - 19:58

Problem ze skrzynią biegów Renault Ceres 85X A więc tak wczoraj podczas prac polowych, spotkała mnie przykra niespodzianka( zapchał mi się agregat wyłączyłem na "luz" i jak wróciłem nie chciała mi wejść ani 1, ani 2) nie mam pojęcia co się stało 3, 4 i 5 działają okej, po dłuższym gmeraniu w końcu weszła ta jedynka i jakoś skończyłem, ale fakt faktem, że tak się nie da pracować i teraz moje pytanie, co tam mogło się stać ciągnik posiadam od ponad 3 lat i dotąd nie miałem z nim żadnych problemów, mam nadzieje, że to nic poważnego, bo nie uśmiecha mi się rozpoławiać ciągnika, poza tym to główny ciągnik w gospodarstwie i nie bardzo mi uśmiecha, że stoi, a jak coś to model z 95 roku z silnikiem john deera ;)))

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem ze skrzynią biegów Renault Ceres 85X Dzisiaj, 20:08
  •  

#2 Share Lukas2909

Lukas2909

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 15 sierpień 2013 - 13:53

Problem ze skrzynią biegów Renault Ceres 85X Jak zawsze można liczyć na waszą pomoc, WIELKIE DZIĘKI; w każdym razie otworzyliśmy rewizje do skrzyni i okazało się, że te widełki co przesuwają( załączają zębatki) wyskakują z tego "kółka" i chcąc czy nie chcąc, żeby to naprawić trzeba rozjechać ciągnik, zdjąć kabinę itd. więc poszukuje teraz jakiegoś dobrego mechanika, który by się tego podjął; pow. Tomaszów Mazowiecki; woj. Łódzkie :)

#3 Share Wojtek987

Wojtek987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 967 postów

Napisany 15 sierpień 2013 - 20:51

Problem ze skrzynią biegów Renault Ceres 85X A co się kolego dziwisz, to nie rower że każdy go naprawiał. Osobiście nie chciał bym aby wypowiadał się ktoś o moim problemie kto nie ma zielonego pojęcia, Takich skrzyń niewiele osób widziało od srodka. Teraz możesz liczyć że ktoś poda ci namiary na dobrego mechanika Pozdrawiam

#4 Share PIOTREK79

PIOTREK79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 19 sierpień 2013 - 21:33

Problem ze skrzynią biegów Renault Ceres 85X jedna z prostszych skrzyn w reno:) jak sie postarasz to i sam moze sobie poradzisz z tym:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Wojtek987

Wojtek987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 967 postów

Napisany 20 sierpień 2013 - 06:22

Problem ze skrzynią biegów Renault Ceres 85X Przypuszczam że kolega ma już skrzynie zrobioną (pisał że to główny ciągnik) a roboty teraz w bród.

#6 Share Lukas2909

Lukas2909

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 22 sierpień 2013 - 15:04

Problem ze skrzynią biegów Renault Ceres 85X A więc tak ciągnik niestety nie jest jeszcze naprawiony( czekamy na mechanika), jutro ma niby już zacząć, mieliśmy do classa oddać(jeden telefon przyjeżdżają po ciągnik zabierają i nic cię nie odchodzi), ale godzina pracy serwisu 100zł netto, także rachunek by konkretny wystawili..., co mnie bardziej drażni to, że niedługo kukurydze zdałoby się kosić, a tu ciągnik stoi. Ile to rolnik nerwów musi stracić...ehh. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Wojtek987

Wojtek987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 967 postów

Napisany 23 sierpień 2013 - 08:19

Problem ze skrzynią biegów Renault Ceres 85X No cóż jak sie samemu nie robi to niestety trzeba płacić. Trochę się dziwię że skoro znalazłeś przyczynę nie robisz tego sam. Ale z drugiej strony lepiej wszystkiego nie umieć... :ph34r: