xraqued

kto wybiera się na targi ROLEXPO w sochaczewie ?

Polecane posty

bartek1992    145

Ja się wybieram, a kiedy mają być bo nie usłyszałem jak mówiły w tv ?

Edytowano przez bartek1992

Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

A słyszałeś o google ? :)

 

31 sierpnia - 1 września 2013

  • Like 1

W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

ja się wybiorę pewnie, niedaleko mam :P

boję się tylko jednego, że będzie to zwykły festyn jak ten w ZSRCKU co roku na wiosnę, pamiętam czasy jak na początku wystawy były jeszcze w Bielicach, wtedy była to wystawa typowo rolnicza, aktualnie w Ogrodniku jest to zwykły festyn, piknik, bo z targami rolniczymi to już od dawna nie ma nic wspólnego

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanco96    10

Ja też się wybieram :) A ten festyn na terenie ZSRCKU to był niewypał totalny a przed nim jeszcze za karę zamiataliśmy te dróżki asfaltowe.

  • Like 1

Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xraqued    95

to co było zrscku to ja nawet nie jeździłem bo to nie miało nic wspólnego z rolnictwem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

pierwsze targi z bielicach w 96-97r. jak dobrze pamiętam to było coś, a potem w Sochaczewie to z roku na rok coraz gorzej

choć wg. informacji na Rolexpo będą prezentować się również firmy transportowe i budowlane, czyli pewnie kto będzie chciał zapłacić kasę za stanowisko wystawowe ten będzie je miał, i nie ważne czy to będzie diler Ursusa, Pronaru czy innej firmy związanej z rolnictwem, czy też będzie to rumun z rynku z podkoszulkami z chin, obym nie miał racji

 

 

EDIT

zna ktoś harmonogram targów???

Edytowano przez bratrolnika
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xraqued    95

ja znam ;d jest na e-sochaczew.pl

Edytowano przez xraqued

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xraqued    95

Plan wykładów ROLEXPO 2013

31 sierpnia, sobota

10:00-11:30 - „Sposoby zarządzania i oszczędzania paliwa w sposób tradycyjny i przez Internet”. Wykład poprowadzi Redaktor Portalu agrofoto.pl Damian Kozłowski oraz Arkadiusz Szymański – PetroConsulting Sp. z O.o.

11:45-12:45 – „Projekt wsparcia rozwoju obszarów wiejskich w latach 2014-2020”. Wykład poprowadzi przedstawiciel Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

13:00-14:00 – „Domy energooszczędne – więcej niż standard”. Wykład poprowadzi przedstawiciel firmy Archeton.

14:15-15:15 – „Działania promocyjne Agencji Rynku Rolnego w kraju i na świecie”. Wykład poprowadzi przedstawiciel Agencji Rynku Rolnego.

15:30-16:30 – „Systemy solarne do ogrzewania ciepłej wody użytkowej ze wsparciem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska”. Wykład poprowadzi przedstawiciel firmy SunProgres Polska.

 

1 września, niedziela

10:00-11:00 – „Projekt wsparcia rozwoju obszarów wiejskich w latach 2014-2020”. Wykład poprowadzi przedstawiciel Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

11:15-12:15 – „Działania promocyjne Agencji Rynku Rolnego w kraju i na świecie”. Wykład poprowadzi przedstawiciel Agencji Rynku Rolnego.

12:30-13:30 – „Biologizacja szansą na rozwój innowacyjnej biogospodarki”. Wykład poprowadzi przedstawiciel Stowarzyszenia Dziedzictwo Natury.

13:45-14:45 – „Rola Czasopisma Agrotechnika w kształtowaniu współczesnego rolnictwa”. Wykład poprowadzi Remigiusz Waligóra, przedstawiciel wydawnictwa Hortpress.

15:00-16:30 – „Sposoby zarządzania i oszczędzania paliwa w sposób tradycyjny i przez Internet”. Wykład poprowadzi Redaktor Portalu agrofoto.pl Damian Kozłowski oraz Arkadiusz Szymański – PetroConsulting Sp. z O.o

KTO BĘDZIE NA TARGACH NIECH WCIŚNIE ZIELONĄ STRZAŁKE ZOBACZYMY ILE BĘDZIE AGROFOTOWICZÓW !!!!!

Edytowano przez xraqued
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

nie chodziło mi o wykłady,to akurat widziałem już i mnie najmniej interesuje, bardziej chodziło mi o to czy będą, i jeśli tak to o której godzinie i którego dnia pokazy maszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

a no właśnie, a nie jestem sobie w stanie pozwolić na dwa dni na targach, więc pewnie padnie na niedzielę, mam nadzieję że dobrze wybrałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a ja wogule nie pojadę i co za drogi koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

i tylko po to wznowiłeś temat z przed półroku, dawno już nie aktualny???

gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Klos49
      Witam serdecznie,
       
      Po raz XIX organizowane są Żuławskie Targi Rolne jak również po raz XIII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Starym Polu k/Malborka w dniach 16 - 17 czerwca 2012r.
       
      Plakat wystawy:
       

       
      Plan targów:
      http://www.podr.pl/images/pliki/szkolenia/TARGI/Stare_Pole/plan_targow_zulawskie.pdf
       
      Zatem gorąco zachęcam użytkowników AgroFoto z Powiśla, Żuław Wiślanych, Warmii i nie tylko do uczestnictwa w tym wydarzeniu.
       
      Mając na uwadze fakt mojej nieobecności na zeszłorocznych targach, w tym roku postanowiłem tak sobie zaplanować czas, aby na 100% w nich uczestniczyć.
       
      Jestem chętny do zorganizowania spotkania AF.
       
      Pozdrawiam
      Krzysiek vel Kłos49
    • Przez Fendzior
      Organizuje ktoś jakieś spotkanie w Barzkowicach tego roku??
    • Przez jaro
      @Yacenty co się nie chwalisz że w "Tygodniu" występujesz ? .Zdaje się że @deer też gdzieś tam mignął ?
    • Przez Katya
      Witam na forum Mam nadzieję, że będę tu częstym gościem. Chciałabym zaprosić wszystkich do Ostródy na targi pod szyldem Zielona Arena.
       
      W dniach 21-23.06. odbędą się Targi Rolne.
      To impreza branżowa skierowana do:
      - producentów i dystrybutorów maszyn i urządzeń rolniczych, ogrodniczych, sadowniczych
      - producentów i dystrybutorów nawozów sztucznych
      - dostawców kwalifikowanego ziarna siewnego
      - dystrybutorów drzew i krzewów ozdobnych i owocowych
      - producentów żywności i żywności ekologicznej.
       
      Natomiast w dniach 4-6.10 zapraszamy na Targi Drobiu.
      Targi Drobiu to wydarzenie skierowane do:
      - hodowców kurcząt, indyków, kaczek, gęsi i piskląt jednodniowych
      - producentów i dystrybutorów maszyn, urządzeń do kurników
      - producentów i dystrybutorów pasz
      - producentów żywności i żywności ekologicznej,
      - producentów i dystrybutorów urządzeń energii odnawialnej
      - dystrybutorów drzew i krzewów ozdobnych i kwiatów
      - przedstawicieli agroturystyki
       
      Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://zielonaarena.pl oraz na naszego Facebooka: http://www.facebook.com/ZielonaArena
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj