Skocz do zawartości

Zdjęcie

kto wybiera się na targi ROLEXPO w sochaczewie ?

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share xraqued

xraqued

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 120 postów

Napisany 11 sierpień 2013 - 17:31

kto wybiera się na targi ROLEXPO w sochaczewie ? tak jak w pytaniu ? :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kto wybiera się na targi ROLEXPO w sochaczewie ? Dzisiaj, 18:18
  •  

#2 Share bartek1992

bartek1992

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Zainteresowania:ciągniki rolnicze

Napisany 11 sierpień 2013 - 17:42

kto wybiera się na targi ROLEXPO w sochaczewie ? Ja się wybieram, a kiedy mają być bo nie usłyszałem jak mówiły w tv ?

Edytowany przez bartek1992, 11 sierpień 2013 - 17:43.

Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

#3 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 11 sierpień 2013 - 18:05

kto wybiera się na targi ROLEXPO w sochaczewie ? A słyszałeś o google ? :)

31 sierpnia - 1 września 2013
W rolnictwie siła!!! :)

#4 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1475 postów

Napisany 15 sierpień 2013 - 07:47

kto wybiera się na targi ROLEXPO w sochaczewie ? ja się wybiorę pewnie, niedaleko mam :P
boję się tylko jednego, że będzie to zwykły festyn jak ten w ZSRCKU co roku na wiosnę, pamiętam czasy jak na początku wystawy były jeszcze w Bielicach, wtedy była to wystawa typowo rolnicza, aktualnie w Ogrodniku jest to zwykły festyn, piknik, bo z targami rolniczymi to już od dawna nie ma nic wspólnego

#5 Share Tanco96

Tanco96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i rolnictwo

KPK Kumurun Team

Napisany 15 sierpień 2013 - 18:35

kto wybiera się na targi ROLEXPO w sochaczewie ? Ja też się wybieram :) A ten festyn na terenie ZSRCKU to był niewypał totalny a przed nim jeszcze za karę zamiataliśmy te dróżki asfaltowe.
Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

#6 Share xraqued

xraqued

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 120 postów

Napisany 15 sierpień 2013 - 19:42

kto wybiera się na targi ROLEXPO w sochaczewie ? to co było zrscku to ja nawet nie jeździłem bo to nie miało nic wspólnego z rolnictwem ;D

#7 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1475 postów

Napisany 16 sierpień 2013 - 06:48

kto wybiera się na targi ROLEXPO w sochaczewie ? pierwsze targi z bielicach w 96-97r. jak dobrze pamiętam to było coś, a potem w Sochaczewie to z roku na rok coraz gorzej
choć wg. informacji na Rolexpo będą prezentować się również firmy transportowe i budowlane, czyli pewnie kto będzie chciał zapłacić kasę za stanowisko wystawowe ten będzie je miał, i nie ważne czy to będzie diler Ursusa, Pronaru czy innej firmy związanej z rolnictwem, czy też będzie to rumun z rynku z podkoszulkami z chin, obym nie miał racji

EDIT
zna ktoś harmonogram targów???

Edytowany przez bratrolnika, 27 sierpień 2013 - 06:46.

#8 Share xraqued

xraqued

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 120 postów

Napisany 27 sierpień 2013 - 21:01

kto wybiera się na targi ROLEXPO w sochaczewie ? ja znam ;d jest na e-sochaczew.pl

Edytowany przez xraqued, 28 sierpień 2013 - 12:57.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1475 postów

Napisany 28 sierpień 2013 - 06:46

kto wybiera się na targi ROLEXPO w sochaczewie ? gdzie ty to widzisz??? bo szukam i nie widzę
proszę o linka

#10 Share xraqued

xraqued

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 120 postów

Napisany 28 sierpień 2013 - 13:09

kto wybiera się na targi ROLEXPO w sochaczewie ? Plan wykładów ROLEXPO 2013
31 sierpnia, sobota
10:00-11:30 - „Sposoby zarządzania i oszczędzania paliwa w sposób tradycyjny i przez Internet”. Wykład poprowadzi Redaktor Portalu agrofoto.pl Damian Kozłowski oraz Arkadiusz Szymański – PetroConsulting Sp. z o.o.
11:45-12:45 – „Projekt wsparcia rozwoju obszarów wiejskich w latach 2014-2020”. Wykład poprowadzi przedstawiciel Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.
13:00-14:00 – „Domy energooszczędne – więcej niż standard”. Wykład poprowadzi przedstawiciel firmy Archeton.
14:15-15:15 – „Działania promocyjne Agencji Rynku Rolnego w kraju i na świecie”. Wykład poprowadzi przedstawiciel Agencji Rynku Rolnego.
15:30-16:30 – „Systemy solarne do ogrzewania ciepłej wody użytkowej ze wsparciem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska”. Wykład poprowadzi przedstawiciel firmy SunProgres Polska.

1 września, niedziela
10:00-11:00 – „Projekt wsparcia rozwoju obszarów wiejskich w latach 2014-2020”. Wykład poprowadzi przedstawiciel Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.
11:15-12:15 – „Działania promocyjne Agencji Rynku Rolnego w kraju i na świecie”. Wykład poprowadzi przedstawiciel Agencji Rynku Rolnego.
12:30-13:30 – „Biologizacja szansą na rozwój innowacyjnej biogospodarki”. Wykład poprowadzi przedstawiciel Stowarzyszenia Dziedzictwo Natury.
13:45-14:45 – „Rola Czasopisma Agrotechnika w kształtowaniu współczesnego rolnictwa”. Wykład poprowadzi Remigiusz Waligóra, przedstawiciel wydawnictwa Hortpress.
15:00-16:30 – „Sposoby zarządzania i oszczędzania paliwa w sposób tradycyjny i przez Internet”. Wykład poprowadzi Redaktor Portalu agrofoto.pl Damian Kozłowski oraz Arkadiusz Szymański – PetroConsulting Sp. z o.o
KTO BĘDZIE NA TARGACH NIECH WCIŚNIE ZIELONĄ STRZAŁKE ZOBACZYMY ILE BĘDZIE AGROFOTOWICZÓW !!!!!

Edytowany przez xraqued, 28 sierpień 2013 - 13:10.

#11 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1475 postów

Napisany 28 sierpień 2013 - 14:28

kto wybiera się na targi ROLEXPO w sochaczewie ? nie chodziło mi o wykłady,to akurat widziałem już i mnie najmniej interesuje, bardziej chodziło mi o to czy będą, i jeśli tak to o której godzinie i którego dnia pokazy maszyn

#12 Share xraqued

xraqued

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 120 postów

Napisany 28 sierpień 2013 - 14:45

kto wybiera się na targi ROLEXPO w sochaczewie ? Jeśli ci oto chodzi to nigdzie nie ma takiego czegoś :(

#13 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1475 postów

Napisany 28 sierpień 2013 - 14:48

kto wybiera się na targi ROLEXPO w sochaczewie ? a no właśnie, a nie jestem sobie w stanie pozwolić na dwa dni na targach, więc pewnie padnie na niedzielę, mam nadzieję że dobrze wybrałem

#14 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 luty 2014 - 14:11

kto wybiera się na targi ROLEXPO w sochaczewie ? a ja wogule nie pojadę i co za drogi koszt

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1475 postów

Napisany 20 luty 2014 - 14:59

kto wybiera się na targi ROLEXPO w sochaczewie ? i tylko po to wznowiłeś temat z przed półroku, dawno już nie aktualny???
gratuluję