Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ursus Z543-opinie

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ZETOREXX85

ZETOREXX85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Maszyny rolnicze,Kręcenie filmów rolniczych, Sport, Motoryzacja

Napisany 11 sierpień 2013 - 15:19

Ursus Z543-opinie w przyszłości planuje kupic prase rolującą ursus.Jak sie sprawuje ta prasa.Jaka jest prawdziwa cena u handlarzy,jak na allegro zobaczyłem cene 55000 tys.zł to mnie zatkało O_O,inna oferta to 46000 tys.zł.Prasowała by głownie słome.Chce aby zwiazywała belki w kturych nic nie wystaje,wybrac obwiązywanie sznurkiem czy siatką,siatka chyba sie przydaje gdy prasuje sie słome jeczmienną,tylko za siatke trzeba dopłacić 3600 zł O_O
czy na tej fotce którą dałem ta bela jest owinieta sznurkiem

Edytowany przez ZETOREXX85, 11 sierpień 2013 - 15:30.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ursus Z543-opinie Dzisiaj, 16:06
  •  

#2 Share romek6340

romek6340

Zetor Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2434 postów
  • Zainteresowania:Lotnictwo, motoryzacja, sport
    a rolnictwo jako hobby ;)

Napisany 11 sierpień 2013 - 17:59

Ursus Z543-opinie No rozumiem, że z prasą rolującą styczności nie miałeś ale powinieneś wiedzieć (tym bardziej, że się kupnem interesujesz,) jak wygląda sznurek i siatka... Na fotce jest siatka:)
Cena zależy od wyposażenia ewentualnego rabatu jaki uzyskasz. Przedział cenowy już podałeś... A siatka wcale do słomy nie jest taka lepsza. Po prostu owijanie trwa szybciej późniejsze rozcinanie też wygodniejsze. Względy wizualne pomijam :D

Sprzedam Kombajn Bizon Z056, 1989 r. Szczegóły PW

Zapraszam na stronę:

https://www.facebook...razospbrzeziny/

#3 Share STIG0013

STIG0013

Studenciak :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1083 postów

Napisany 11 sierpień 2013 - 18:01

Ursus Z543-opinie Nie lepiej Sipma lub Grudziądz ?
Sipma może nie jest o klasę wyższa ale mają w tym już doświadczenie a na jej produkty u mnie w okolicy nikt nie narzeka.
Dużo dobrych opinii zbiera Grudziądz. Ceny Cię zatkało, za darmo nie dostaniesz :P Warto według mnie dopłacić za siatkę i ew. szersze opony

Edytowany przez STIG0013, 11 sierpień 2013 - 18:05.

Jeżeli pomogłem lub podoba Ci się mój wpis, to wciśnij ,,FAJNE" 

#4 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 11 sierpień 2013 - 18:47

Ursus Z543-opinie Tyle że Sipma każe sobie płacić dużo więcej w sumie za to samo a furory nie robi więc po co płacić jeszcze więcej?
Odpowiednik prasy Ursus Z534 czyli Sipma Classic PS1210 w wyposażeniu obwiązywacz siatką i szerokie ogumienie to koszt z rzędu 64tys brutto (katalogowo) a nic więcej ani nic lepiej nie zrobi od Ursusa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share STIG0013

STIG0013

Studenciak :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1083 postów

Napisany 11 sierpień 2013 - 19:46

Ursus Z543-opinie A co do cen ursusów to sprawdź sobie tu http://www.ursus-sal...sus-z-543-z-594

Jeżeli pomogłem lub podoba Ci się mój wpis, to wciśnij ,,FAJNE" 

#6 Share ZETOREXX85

ZETOREXX85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Maszyny rolnicze,Kręcenie filmów rolniczych, Sport, Motoryzacja

Napisany 11 sierpień 2013 - 21:28

Ursus Z543-opinie w ursusie jest podbieracz 1,9m i to dla mnie plus

#7 Share hebel1224

hebel1224

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 24 wrzesień 2013 - 20:37

Ursus Z543-opinie Kolego znajomy ma prasę ursus z dwa lata i jest z niej bardzo zadowolony zero awarii a balotów już się narobiła i jak sam mówił jest dobra wydajność. Ja ją polecam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share escha

escha

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 13 październik 2013 - 14:12

Ursus Z543-opinie Mam Warfamę 543. Uważam to za badziewie polskich inżynierów. Owijanie siatką tylko w dni bezwietrzne. Aparat do siatki jest zamontowany za daleko od komory i początek siatki leci sobie jak chce. ROZDZIELACZ- gorszego badziewia nie można wymyśleć, wyrzuciłem linkę i zamontowałem rozdzielacz trzysekcyjny. Sprzęgła ścinające w takim miejscu,że dojście do nich jest utrudnione(wyciąłem śrubę do przykręcania osłony). A i jeszcze hamulec siatki-wynalazek godny nagrody Nobla