Zaloguj się, aby obserwować  
przemo0000

Napęd świeci kontrolka.

Polecane posty

przemo0000    1

Tak jak w temacie czy jest właczony napęd czy wyłączony kontrolka od niego cały czas świeci popszedni właściciel mówił że zrobił tak żeby napęd nie wyłanczał się sam tylko recznie pamietac o tym ja chce żeby było to jak w orginale jak zrobić żeby było wszystko jak orginał???

Edytowano przez przemo0000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo0000    1

No gościu mówił ze gdzie skabalki podłaczył ale nie pytalem co i jak. Bo napęd włancza sie i wyłancza ale trzeba to robic samemu. Można to jakoś odwrócic zeby bylo jak kiedyś gdzie jest ten przekaźnik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Kierowca zawsze decyduje i sam włącza bądź wyłącza przedni napęd. Jedyny wyjątek to rozłączenie zaraz po uruchomieniu silnika po naciśnięciu hamulca , bądź załączenie podczas hamowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo0000    1

Dokładnie a mój działa jak jadwe nawet wiecej niz 20 musze sam wyłanczać a tak byloby ze sam by sie wylaczyl .Tylko nie moge znalezc gdzie to jest polaczone ze dziala tak ze nic sie nie dzieje tylko wszystko ja musze rozlanczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez artur04c
      Witam, potrzebuję przedni napęd lub układ planetarny przedniego napędu ewentualnie krótszą pochwę napędu (lewą) jak się nie znajdzie to chociaż 3x satelity i rozdzielacz hydrauliczny na 3 sekcje, najlepiej warmińsko-mazurskie, ewentualnie poza jak się nie znajdzie. W razie pytań proszę o pisanie pod tym postem lub pv. Pozdrawiam. 
      ps. co do rozdzielacza to mam pytanie, otóż czy w garażowych warunkach da radę samemu wymienić uszczelniacze? Ponieważ mam 2 sekcyjny i cieknie i został zakupiony 3 sekcyjny i tak samo się z niego cieknie. Nie z każdej sekcji, ale cieknie, Chciałem do 2 dołożyć 3 z 2 rozdzielacza, ale jest inny typ i nie pasuje. 
    • Przez ceston
      Witam ostatnio podczas jazdy wyskoczył mi napęd tak że się wcale nie włącza. Postanowiłem rozebrać skrzynkę rozdzielcza od napędu i poszukać tam usterki po zdjęciu okazało się że tam jest wszystko w porządku ale zauważyłem że wałek kardana mogę kręcić ręką a koła stoją w miejscu złożyłem skrzynkę nie podlaczajac do niej walka i faktycznie koła jadą wałek stoi. Podniosłem przód do góry i kręcąc kołem chciałem zobaczyć czy drugie będzie się kręcilo w drugą strone. Niestety zero reakcji kręcę kołem a drugie stoi. Os jest Krzyżakowa nie stozkowa. Macie pomysły co mogło pójść.
    • Przez bizonsuperzo56
      witam wszystkich posidaczy case international mam do was pytanie czy mieliscie taki problem jak ja odnosnie mam case 856xl otoz po wlaczeniu przedniego napedu slychac nie pokojace dzwieki w przystawce podczas jazdy takie jakby pukanie jakby zab byl wykrychniety .... i dlatego do was pytanie co tam moglo sie stac ????
    • Przez kamil266
      mam problem z kontrolką w deutz Agrostar 6,38 miga i piszczy jakie mogą być przyczyny błędu/usterki?oraz brak kierunkowskazów ,proszę o pomoc .dołączam fotkę z problemową kontrolką

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj