Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas?

587 odpowiedzi na ten temat

#181 Share Jasiupila

Jasiupila

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 424 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 07:32

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? Najbliżej mam do Lipki do DF 90 KM. Tylko za tą przemawia to że ja mam od nich ciągnik i będę brał teraz drugi. Do Starej Łubianki do JCB mam 40 KM. Do Merlo do Buku mam około 100 KM. Do manitou mam 150 KM do Agromixu. Więc pod tym względem wchodzi w rachube JCB lub Deutz Fahr.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? Dzisiaj, 23:27
  •  

#182 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 07:43

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? @Jasiupila ale nie wiem nad czym się zastanawiasz, co trzy sprzęty jednej firmy to nie dwa ;) do tego targuj dobrą cenę to jeszcze moze na coś więcej starczy...

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#183 Share RolnikSprzedawca

RolnikSprzedawca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 07:53

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? Zrobię mały OT ;) widzę po zdjęciu że jednak dealer siągnął CI tego Waidka kolego @pioter? Oby dobrze się spisywał hej
Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

#184 Share lesna13

lesna13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 09 kwiecień 2010 - 16:56

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? Witam jestem zainteresowany kupnem manitou mlt 627 (100 km) chciałbym się dowiedzieć ile pali taka ładowarka w transporcie i jak z awaryjnością tych maszyn proszę o odpowiedź

#185 Share PALAX

PALAX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów

Napisany 17 maj 2010 - 20:01

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? Od marca 2009 mam Manitou 634 120LSU POWER SHIFT , do dzis mam coś ponad 900h. Pali przy pracach w obejściu około 4,4 l/h. Tak mi wychodzi, co prawda staram się aby skazówka obrotomierza nie mijała 2000 obr. Jak decydowałem się na ładowarkę testowałem JCB, CATa i Manitou. JCB ma według mnie najlepszą skrzynie mechaniczną do prac ziemnych, no i mozna ciągnąć ciężkie ładunki z max prędkością, czego nie wolno w Manitou na power shift. Jednak JCB na próbie sporo mi spaliła, dodatkowo była droższa od Manitou o 10 tyś i serwis daleki około 160km. Cat jakoś nie przypadł mi do gustu bo skrzynia na hydrostacie wymusza jazdę na wyższych obrotach co przykała się na spalanie. B)
Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe. Nigdy nie bylem w tym mistrzem. Jeśli pomogłem - Wciśnij zieloną strzałkę widoczną na moim poście po prawej stronie.

POZDRAWIAM PALAX

#186 Share lesna13

lesna13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 18 maj 2010 - 09:56

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? dzięki za odpowiedź

#187 Share rumpelstilckin

rumpelstilckin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 13 wrzesień 2010 - 07:57

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? Witam,

jestem nowy na forum, ostatnio zakupiłem przez interhandlera w lubelskim nosnik teleskopowy jcb 531-70 ze 100 konnym silnikiem i o dziwo w bardzo dobrej cenie, sprawdzalem ceny u klientow ktorzy sprowadzaja nowe nosniki i cena u interhandlera byla nizsza a do tego nie ma problemu z gwarancja i do serwisu mam 20 km, nosnik swietnie sie sprawuje, jestem bardzo zadowolony, jesli ktos sie zastanawia nad kupnem jakiegokolwiek nosinka to zapraszam do siebie, zobaczy co dobre :P, pozdrawiam

#188 Share pasjonat36

pasjonat36

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 13 wrzesień 2010 - 16:00

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? Jeśli to nie tajemnica to który rocznik i ile dałeś ?
Do czego głównie służy ?
Happiness is easy

#189 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 13 wrzesień 2010 - 18:14

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? Właśnie napisz coś więcej bo też chce kupić w Interhandlerze nośnik 531-70 ale ze 130 konnym silnikiem. Napisz ile utargowałeś bo jak ja o ceny się pytałem to mają dużo drożej.

#190 Share rumpelstilckin

rumpelstilckin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 16 wrzesień 2010 - 10:51

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas?

Właśnie napisz coś więcej bo też chce kupić w Interhandlerze nośnik 531-70 ale ze 130 konnym silnikiem. Napisz ile utargowałeś bo jak ja o ceny się pytałem to mają dużo drożej.

skoro chcesz ze 130 km silnikiem to pewnie wersje Agri Plus, Agri Super lub Agri Xtra a z tego co sie orientowalem to róznica miedzy wersja podstawowa a Agri Plus to około 55 tys zł, mi najbardziej zależało na serwisie i gwarancji - u zwyklych handlarzy tego nie mialem, kolega kupil uzywke Manitou u handlarza a po miesiacu pracy siadla mu hydraulika i byl problem- wole sie zabezpieczyc i spac spokojnie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#191 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 16 wrzesień 2010 - 16:08

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? Agri Super chce. napisz ile mniej więcej % utargowałeś czy po innym kursie liczyli. Mi wstępnie to nośnik 64000E + osprzętu chce za około 13000E chce od nich właśnie wyrwać jeszcze zamiatarke wartą 6000E więc nie wiem czy się uda albo osprzęt za 10000E i niech dorzucą zamiatarkę i pług do śniegu razem ok 9000E to daje mi 12% upustu.

#192 Share kazoo

kazoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 22 wrzesień 2010 - 18:34

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? Panowie, za 160tys netto można kupić nową ładowarkę teleskopową?

#193 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 22 wrzesień 2010 - 19:29

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? Kupisz myślę wersje BASIC silnik 85KM, zwykłe gałki, no i bez plastików w kabinie, to może się zmieści w tej cenie mówię o modelu 531-70. Ale pewnie na osprzęt już nie starczy.

#194 Share kazoo

kazoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 22 wrzesień 2010 - 20:28

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? JCB tak? A jakie są najtańsze firmy produkujące ładowarki?

#195 Share slawny

slawny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 369 postów

Napisany 23 wrzesień 2010 - 14:03

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? może Ci sie to udac z marka Dieci ktora mocno zaatakowala polski rynek ostatnio.

#196 Share kazoo

kazoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 23 wrzesień 2010 - 17:56

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? http://www.mascus.pl...021B9E3FAD.html
używka za 40tys euro więc to za dużo jak dla mnie

#197 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 23 wrzesień 2010 - 19:07

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? a jak wysoko ma podnosić i jaki udźwig bo to najważniejsze. MAnitou są też w dobrej cenie widziałem chyba 732 za 160 tys nowe

#198 Share kazoo

kazoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 24 wrzesień 2010 - 10:04

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? Dla mnie ważne jest żeby była niska tak do 2,4m, a wysokość podnoszenia i udźwig to myślę że każda nowa ładowarka teleskopowa to spełni.

#199 Share slawny

slawny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 369 postów

Napisany 24 wrzesień 2010 - 11:25

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? niedawno dostalem oferty na dieci, najtansza w ofercie jest za niecale 40tys euro netto wiec mysle ze jest to mozliwe.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#200 Share kazoo

kazoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 24 wrzesień 2010 - 13:50

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? A możesz napisać jaki model i jakie wyposażenie?