Skocz do zawartości

Reklama

Zdjęcie

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas?

ladowarka teleskopowa uzywana

• Nie możesz odpowiadać w tym temacie
456 odpowiedzi na ten temat

#141 brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • 6036 postów

Napisany 22 październik 2009 - 22:30

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? na razie sie tylko ogladam i kontempluje. chodzi o to, ze ani ja ani ojciec nie bedziemy mieli mozliwosci jezdzenia ladowarka, a nie mam zamiaru wyganiac pana czesia z kabiny tylko dlatego, ze pali w niej szluga ;)

jak zdazyliscie zauwazyc tata nie specjalnie gustuje w uzywkach, chociaz uwazam, ze to ciekawa alternatywa.
  • 0
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

• Guests

Napisany 23 październik 2009 - 01:00

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? @brzozak2 masz podobne podejście jak większość osób zatrudniających ludzi jako operatorów. ;) Ja osobiście uważam, że za 100-150 koła można już kupić bardzo sensowną ładowarkę, a nowa to wydatek dwukrotnie boleśniejszy dla kieszeni.
  • 0

#143 brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • 6036 postów

Napisany 23 październik 2009 - 06:32

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? osobiscie mi sie najbardziej podoba jcb w wersji agri extra (taka byla jakies pol roku temu) pod wzgledem napedu to genialna ladowarka, 6 biegow, 3 tryby pracy (normalna, transport i "pchanie"), 40 km/h z rozlaczanym przednim napedem, dodatkowe funkcje hydrauliki, no cos pieknego, ale niestety jakby ktos tam wlazl z brudnymi recami to bym poutracal ;)
  • 0
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

• Guests

Napisany 23 październik 2009 - 06:35

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? Mnie również one się podobają, ale cena jest zaporowa.
  • 0

#145 lesna13

lesna13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 23 październik 2009 - 09:14

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? jaki środki chcesz przeznaczyć?
  • 0

#146 dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2686 postów

Napisany 23 październik 2009 - 13:36

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? @brzozak2 na allegro jest 536-60 Agri Super 2007 rok za 128000netto. A w Xtra masz tylko dżojstik servo dodatkowo
  • 0
Sprzedam żmijki z magazynu zbożowego info na pw

#147 brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • 6036 postów

Napisany 23 październik 2009 - 16:33

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? nie chce przeznac zadnych srodkow na to, powtarzam, ze tylko sobie kontempluje - szukam najtanszego nowego rozwiazania. dzieki za podpowiedz wzgledem bobcata, nie wiedzialem, ze sa w tak korzystnych cenach
  • 0

#148 jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5066 postów

Napisany 23 październik 2009 - 17:40

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? A musi być teleskopowa ?-bo blisko mnie w Birawicie stoi kupa jakichś chińskich (ale na pierwszy rzut oka całkiem nieźle wykonanych) ładowarek takich bardziej budowlanych ale ponoć w mocno konkurencyjnej cenie.
  • 0

#149 brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • 6036 postów

Napisany 23 październik 2009 - 17:59

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? raczej tak bo musi ladowac wysokie samochody, przy czym byc zwinna w budynkach, wiec wymiary duzych przegubowych ladowarek odpadaja, male przegubowce tez ze wzgledu na wysokosc podnoszenia i udzwig/stabilnosc
  • 0

#150 dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2686 postów

Napisany 23 październik 2009 - 19:53

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? U mnie też musi ładować wysokie auta tzn by ładowała jakbym kupił. Z moich wyliczeń nie wiem ile @brzozak2 byś robił mth ładowarką więc jak do 500 (w moim przypadku) to nowej się nie opłaca tylko taką właśnie roczną dwuletnią z małym przebiegiem. a jeśli by miała z 1000 mth robić to jak najbardziej nową. Bo przy 280tys zł netto w leasingu na 5 lat to rata niestety ok 5100 netto.
  • 0

#151 deidzi2d

deidzi2d

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów
  • 6946065

Napisany 29 październik 2009 - 23:29

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? Witam,
Co sądzicie o ładowarce Manitou MLT 735 LSU 120?? Mam zamiar kupić taką i chciałbym poznać opinie użytkowników lub osób które spotkały się z tym sprzętem. Ładowarka będzie pracowała w gospodarstwie ukierunkowanym na hodowle bydła czyli ogólnie będzie używana do wszystkiego
  • 0

#152 dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2686 postów

Napisany 29 październik 2009 - 23:51

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? 7 metrów, 3,5 t udźwigu, 120KM silnik, skrzynia pewnie 40km/h sprzęt ciekawy ale drogi strasznie.
  • 0

#153 ABC

ABC

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 22:32

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? New Holland też ma nie kiepskie ładowarki one są na bazie Manitou
  • 0

#154 bartek24

bartek24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 29 grudzień 2009 - 21:37

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? Czy ładowarka MANITOU MLT 735 - 100 LSU lub to samo tylko 120 czy dużo palą w lekkiej pracy i w spychaniu ziemi tzn katowaniu maszyny?
  • 0

#155 dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2686 postów

Napisany 29 grudzień 2009 - 21:53

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? zależy od nogi operatora. Rozmawiałem z kolegą @hospodar on ma JCB 531-70 125KM silnik bo taką też chce kupić to pisał mi od 5L w lekkiej robocie (rozładunek nawozu) do tam 13-15L w spychaniu ziemi załadunku w grząskim
  • 0

#156 KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 773 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza , produkcja zwierzęca

Napisany 30 grudzień 2009 - 00:04

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? JCB 531-70 to fajna maszynka godna polecenia. W rosądnej cenie i dobra szybką hydrauliką. Choć czasem może turbina nawalić.
  • 0

#157 dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2686 postów

Napisany 30 grudzień 2009 - 00:09

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? Jaką masz wersje Agri Super? jak to cenowo stoi i gdzie kupywałeś? I co z tymi turbinami nie tak?
  • 0

#158 lesna13

lesna13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 10 styczeń 2010 - 19:10

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? za wcześnie gasił

• 0

#159 KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 773 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza , produkcja zwierzęca

Napisany 14 styczeń 2010 - 22:57

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? Ogólnie jak wszyscy wiedzą posiadanie turbiny wiąze się z kniecznościa dbania o pewne rzeczy. Zapewne za wczene gaszenie jak i nie dostateczne rozgrzanie maszyny ma zły wpływ na turbo.
  • 0

Google AgroFoto Ads Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas?

• Reklama google
Dzisiaj, 15:26
  •  

#160 dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2686 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 22:59

Jaką kupić ładowarke? Manitou, Merlo, JCB, Claas? Teraz Euro dość ładnie spada więc ceny maszyn też spadają ciekawe do ilu spadnie jakby jeszcze o jakieś 10-20 gr to już ładnie by się oszczędziło.
  • 0

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: %s