Skocz do zawartości

Zdjęcie

class dominator 118 sl maxi - układ kierowniczy

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share krystian97

krystian97

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 09 sierpień 2013 - 16:33

class dominator 118 sl maxi - układ kierowniczy Mam problem z układem kierowniczym, ponieważ ciężko kręci się kierownicą. Wymieniłem orbitrol na nowy i pompę ale nic nie pomogło. Macie jakieś propozycję ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
class dominator 118 sl maxi - układ kierowniczy Dzisiaj, 01:50
  •  

#2 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 09 sierpień 2013 - 21:40

class dominator 118 sl maxi - układ kierowniczy Zmierzyć ciśnienie jakie zasila orbitol.
A inne elementy hydrauliczne dobrze działały: podnoszenie hedera?

#3 Share krystian97

krystian97

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 10 sierpień 2013 - 20:38

class dominator 118 sl maxi - układ kierowniczy wszystko działa oprócz układu kierowniczego.Podnoszenie hedera działa prawidłowo

#4 Share grzepaku1

grzepaku1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 11 sierpień 2013 - 09:14

class dominator 118 sl maxi - układ kierowniczy nie wiem jak w claasie ale takim przypadku powinien byc jeszcze dzielnik strumienia gdy jest jedna pompa oleju który dzieli olej proporcjonalnie na rozdzielacze i orbitrol i prawdopodobnie się przyciął niekiedy wystarczy po nim popukać kluczem lub rozebrać i przemyć (miałem tak w bizonie)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share MariuszE38

MariuszE38

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów

Napisany 12 sierpień 2013 - 08:42

class dominator 118 sl maxi - układ kierowniczy Wymień filtr hydrauliki i problem zniknie. Jak jest brudny to zaczyna się od ciężkiego kręcenia kierownicą.

#6 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 12 sierpień 2013 - 09:57

class dominator 118 sl maxi - układ kierowniczy

wszystko działa oprócz układu kierowniczego.Podnoszenie hedera działa prawidłowo

Więc na logikę pompa była sprawna bo układy potrzebujące największego cienienia działały prawidłowo.
Jak już wspomniano dzielnik strumienia i filtr do sprawdzenia.

#7 Share krystian97

krystian97

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 13 sierpień 2013 - 11:21

class dominator 118 sl maxi - układ kierowniczy a gdzie się znajduje filtr hydrauliki i dzielnik strumienia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share RoLLand

RoLLand

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 13 sierpień 2013 - 12:49

class dominator 118 sl maxi - układ kierowniczy Po pierwsze powiedz ile dałeś za pompę? Jak koło 1000zł jakiś import wschodni to od razu ją wywal i kup pompę włoską. W Claasach sa pompy dwu sekcyjnę, jedna sekcja kierowanie, druga reszta. Przeważnie pada sekcja kierowania na skutek przycięcia elektrozaworu. Po wymianię pompy musisz zmierzyć ciśnienie na kierowaniu i zbić je do okolo 180 atm. Sam możesz tego nie ogarnąć... Co do filtrów to są one w zbiorniku z olejem tam gdzie wychodzą dwa przewodu z przodu zbiornika. Raczej to nie to. Sprawdz jeszcze czy czasem nie masz tak że ci wali olejem przez zbiornik, tzn moczy się koło korka wlewu. Wtedy pompa jest rozszczelniona i wali ciśnieniem do zbiornika. Nigdy nie będzie się normalnie kierowało bo zawsz będą tam bąbelki powietrza. To tak z grubsza. Mam nadzieję że pomogłem. Jak masz jeszcze jakieś pytania to wal smiało:)