Skocz do zawartości

Zdjęcie

hesston 5650 potrzebna szybka rada

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share przemekk800i

przemekk800i

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 08 sierpień 2013 - 22:02

hesston 5650 potrzebna szybka rada witam wszystkich
mam mały problem z swoja presa hesston 5650 która nie dawno kupiłem a mianowicie jeden z problemu jest taki ze sznurek jest podawany za blisko konca balotu i u cieka przez co bala sie rozwala i sznurki sie popuszczaja czy jest jakis sposób aby ja ustawic zeby tak z 5 centymetrów zostawiała marginesu w beli dodam tylko ze na komputerze ustawialem i nic to nie daje. drugi problem jaki ja boli jest to ze musze czesto czysc prese bo słoma sie zawija w pasy i strasznei sie grzeje np ostatnio musiałę mczyscic co 3 bele bo juz było słomy pełno czy to jest normalne w tych presach?
pozdrawiam i czekam na szybka odpowiedz :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
hesston 5650 potrzebna szybka rada Dzisiaj, 23:05
  •  

#2 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 09 sierpień 2013 - 06:19

hesston 5650 potrzebna szybka rada Albo robisz beczułki i sznurek sie ześlizguje albo masz źle ustawione ograniczniki .
Co do drugiego problemu to słoma jest bardzo sucha i krótka lub masz nie oryginalne za wąskie pasy , lub za wolno jeździsz i ze słomy robi sie sieczka ;)

#3 Share przemekk800i

przemekk800i

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 09 sierpień 2013 - 10:15

hesston 5650 potrzebna szybka rada moze i tak za pomału jezdze spróbuje jezdzic troche szybciej a co do tego sznurka to bela jest według mnie dobrze zwinietra i równa moze faktycznie te ograniczniki sa zle ustawione a mozesz mi powiedziec gdzie one sie znajduja i jak je ustwic ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share wikwww4

wikwww4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 10 sierpień 2013 - 11:03

hesston 5650 potrzebna szybka rada W hesstonie 5650 ustawia się 2 śrubami brzeg owinięcia balota.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share przemekk800i

przemekk800i

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 10 sierpień 2013 - 13:25

hesston 5650 potrzebna szybka rada a mozesz mi opisac nie wiecej gdzie one sei znajduja ?