Skocz do zawartości

Zdjęcie

Metal Fach Z562 prosze o pomoc

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share NewHollandT4

NewHollandT4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 07 sierpień 2013 - 13:28

Metal Fach Z562 prosze o pomoc Witam :)
Posiadam prase Metal Fach Z562 ktora pracuje z New Hollandem T4.75 i tu pojawia sie problem. Gdy beluje drobna sianokiszonke (prasa ustawiona jest na maksymalny zgniot) i bela jest juz dobita to wskazowka od wypelnienia komory znajduje sie na koncu czerwonego pola lecz gdy stoja podczas gdy bela sie owija (sznurkiem) wskazowka gwaltownie spada i tuz przed wywaleniem beli wskazowka znajduje sie na linni pomiedzy polem zielonym a pomaranczowym a bela z komory wypada slabo dobita. I tu mam pytanie czemu ta wskazowka tak gwaltownie spada w dol i bele wychodza slabo dobite. Belowac probowalem wszystkimi mozliwymi sposobami np. Co 20m zmiana strony, "na pijaka":), i srodkiem nie chodzac wezykiem. Prosze o pomoc :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Metal Fach Z562 prosze o pomoc Dzisiaj, 12:49
  •  

#2 Share marcin2057

marcin2057

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 894 postów

Napisany 12 sierpień 2013 - 08:19

Metal Fach Z562 prosze o pomoc Witaj mam też taką tylko z rotorem i wydaje mi się, że zbyt szybko jeździsz zmniejsz prędkość, a jak już wskazówka jest na polu pomarańczowym zmniejsz prędkość do minimum zachowując takie same obroty i wtedy powinna bela być dobrze dobita.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share starybudnik

starybudnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 327 postów

Napisany 25 sierpień 2013 - 13:41

Metal Fach Z562 prosze o pomoc Ją natomiast prasując swoim metal-fachem aby uzyskać zbitą bele pod koniec formowania beli zmniejszam prędkość i co kilka metrów przystaje aby bardziej dobiło. Belki wychodzą super zbite.

Ją natomiast prasując swoim metal-fachem aby uzyskać zbitą bele pod koniec formowania beli zmniejszam prędkość i co kilka metrów przystaje aby bardziej dobiło. Belki wychodzą super zbite.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share RycerzNocy

RycerzNocy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 25 sierpień 2013 - 13:46

Metal Fach Z562 prosze o pomoc prasuj wolniej to powinno pomóc ja prasuje nie szybciej jak 3 km/godz w sianokiszonce