Skocz do zawartości

Zdjęcie

Valtra A czy JD 5020 ??

15 odpowiedzi na ten temat

#1 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 31 grudzień 2007 - 23:54

Valtra A czy JD 5020 ?? Pomyslałem wprowadzic to porownanie, bo pewnie będzie gorąco :( .

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Valtra A czy JD 5020 ?? Dzisiaj, 06:20
  •  

#2 Share Kris017

Kris017

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 01 styczeń 2008 - 01:12

Valtra A czy JD 5020 ?? Według mnie są one na jednej wysokości co do wyboru.. Ale sam osobiście wole JD... A jaka cena tych modeli ???
Nie ma lepszego od John deere-a :)

#3 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 01 styczeń 2008 - 01:15

Valtra A czy JD 5020 ??

Według mnie są one na jednej wysokości co do wyboru.. Ale sam osobiście wole JD... A jaka cena tych modeli ???

Zgadzam się, ciągniki bardzo wyrównane, ciężko zdecydować który jest "lepszy"...może by zrobić głosowanie...?? :(

A co do ceny to musisz podać dokładne modele... :(

#4 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 01 styczeń 2008 - 03:14

Valtra A czy JD 5020 ?? Ja bym wybrał JD;] ale to jest kwestia gustu i przyzwyczajenia ! ! xD
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#5 Share ursusc330

ursusc330

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 01 styczeń 2008 - 04:25

Valtra A czy JD 5020 ?? ja tez bym wolal JD bo zabardzo nie lubie valtrar ale tak jak mowi Adik_ziel to kwestia gustu i przyzwyczajenia :(

#6 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 01 styczeń 2008 - 08:28

Valtra A czy JD 5020 ??

Zgadzam się, ciągniki bardzo wyrównane, ciężko zdecydować który jest "lepszy"...może by zrobić głosowanie...?? :(

A co do ceny to musisz podać dokładne modele... :(

Podobny temat już był-co do wyrównania...moim zdaniem są to ciągniki bardzo "niewyrównane"-a dlaczego ?-wystarczy poczytać co nieco na AF

#7 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 01 styczeń 2008 - 09:40

Valtra A czy JD 5020 ?? moim zdaniem bardziej wyrownane byloby porownanie jd 5020 z valtra n teraz jest produkowana w nizszym zakresie mocy seria a ma dosc skape wyposazenie np rewers mechaniczny jest to prosty ciagnik a jd jednak ma troszke tej elektroniki i najlepiej bylo by brac serir premium hyba ze ktos stawia na maksymalna prostote to jedynie seria A

#8 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 01 styczeń 2008 - 10:30

Valtra A czy JD 5020 ?? a ja bym wybral valtre bo mniej pali ma fajniejsze wnetrze i ja do jd nigdy nie mialem przekonania
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 01 styczeń 2008 - 10:43

Valtra A czy JD 5020 ??

a ja bym wybral valtre bo mniej pali ma fajniejsze wnetrze i ja do jd nigdy nie mialem przekonania

w mojej okolicy jest kilka jd jeden 5720 wlasciciel mowi ze to dobry ciagnik tylko ze duzo pali i przeglady sa drogie zreszta valtra pewnie miala by tylko troszke tansze przeglady wydaje mi sie ze w tym porownaniu df powinien miec najtansze przeglady a i zuzycie paliwa ma niskie co w gospodarstwie mlecznym jest bardzo wazne z powodu duzej ilosci lekkich prac

#10 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 01 styczeń 2008 - 12:45

Valtra A czy JD 5020 ?? co do zuzycia paliwa Valtry A to wypowiadał się jeden użytkownik, i wcale nie chwalił... :(

jeśli chodzi o wyposażenie to valtra nie ma szans z tym JD...ceny serwisu pewnie bedą podobne.porównanie JD5720 do mniejszej N też nie bardzo, bo N-ka jest cięższa- chyba :(

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#11 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 styczeń 2008 - 12:55

Valtra A czy JD 5020 ?? Ja bym wybrał John Deera :( . Ciągniki te są bardziej wytrzymałe niż Valtra

#12 Share dominator150

dominator150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 01 styczeń 2008 - 14:09

Valtra A czy JD 5020 ?? a ja jestem za valtra moim zdaniem jest ona troche lepiej wykonana od jd

#13 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 01 styczeń 2008 - 14:35

Valtra A czy JD 5020 ??

a ja jestem za valtra moim zdaniem jest ona troche lepiej wykonana od jd

Będę przykry-nie "trochę lepiej"-a sporo gorzej wykonana jest ta seria "A"-mówię to ja -właściciel JD ,który swego czasu miał też chrapkę na Valtrę A 85-ale mu przeszła-ZWŁASZCZA po "organoleptycznych" :( oględzinach

#14 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 01 styczeń 2008 - 14:50

Valtra A czy JD 5020 ?? Tzn. tutaj kierowalem się podobną ceną i mocami poszczególnych modeli.

#15 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 01 styczeń 2008 - 14:59

Valtra A czy JD 5020 ?? Valtra serii A to jest ciągnik słabej klasy, wszystko jest tam mechanicznie...osobiście miałem okazje przetestować przez parę dni Valtre A 95 to nie przypadła mi do gustu...nie radziła sobie w orce z moimi Ibisami 3*52 a inne marki takie jak Claas, DF, Same, McCormick porównywalnej mocy z nimi śmigały :(
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 02 styczeń 2008 - 00:39

Valtra A czy JD 5020 ?? Ja bym postawił na JD ze względu na silnik- ten sam co w serii 6020, więc na pewno nie do zajechania w serii 5020 (spalanie będzie może duże ze względu na swoją poj.- 4,5l).

Dodaj odpowiedź