Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agregat ścierniskowy typu kongskilde vigro-flex, kverneland turbo.

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share nht6030

nht6030

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 06 sierpień 2013 - 20:16

Agregat ścierniskowy typu kongskilde vigro-flex, kverneland turbo. Witam Panów. Jak napisałem w temacie interesuje mniej typ grubera kongskilde vibro-flex i Kverneland Turbo czyli dużo zębów na redlicach sercowych (13 zębów na 3,2 szerokości) wydaje mi się, że to nie ma prawa dobrze iść po ściernisku a jednak trochę o nich czytałem i znam dwóch użytkowników i mówią, ze dobrze idzie nie zapycha i jest równo, powie mi ktoś o takich agregatach ? Jestem zainteresowany kupnem.. Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Edytowany przez danielhaker, 08 sierpień 2013 - 12:59.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agregat ścierniskowy typu kongskilde vigro-flex, kverneland turbo. Dzisiaj, 02:53
  •  

#2 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 06 sierpień 2013 - 21:15

Agregat ścierniskowy typu kongskilde vigro-flex, kverneland turbo. agregaty z tak gęstym rozmieszczeniem zębów słórzą raczej do uprawy bezorkowej.

#3 Share nht6030

nht6030

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 07 sierpień 2013 - 06:28

agregaty z tak gęstym rozmieszczeniem zębów słórzą raczej do uprawy bezorkowej.

Jak do bezorkowej to dla mnie i lepiej bo czasem tak będe robił, ale czy ich nie zapycha, znajomy ma czasem im robi efekt całkiem ładny ale mało im wyjeżdża, ....

#4 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 07 sierpień 2013 - 10:07

Agregat ścierniskowy typu kongskilde vigro-flex, kverneland turbo. jak będziesz miał dużo resztek pożniwnych to trzeba szybciej jeździć.

#5 Share Adrian98

Adrian98

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 07 sierpień 2013 - 11:33

Agregat ścierniskowy typu kongskilde vigro-flex, kverneland turbo. Zastanów się nad farmetem. Polecam te agregaty. Solidna konstrukcja.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agregat ścierniskowy typu kongskilde vigro-flex, kverneland turbo. Dzisiaj, 02:53
  •  

#6 Share nht6030

nht6030

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 09 sierpień 2013 - 18:37

Agregat ścierniskowy typu kongskilde vigro-flex, kverneland turbo. Mam już, agregat, po pierwszej próbie byłem mile zaskoczony, nic sie nie zapychało, tylko z tylu bronki doczepilem zeby równiej bylo, Polecam agregat ! Koniec tematu

#7 Share rk1

rk1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 02 luty 2014 - 20:53

Agregat ścierniskowy typu kongskilde vigro-flex, kverneland turbo. Mam pytanie czy tego typu agregat nadaje się do uprawy pożniwnej po kukurydzy na ziarno? Bo mam okazję taki kupić ale nie jestem przekonany do końca jak to będzie?

#8 Share 1734

1734

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 10 październik 2016 - 09:27

Mam pytanie do Kongskilda vibro flex czy czesto lamia sie zeby lub sprezyny z gory dziekuje

Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share aak604

aak604

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 10 październik 2016 - 09:47

Agregat ścierniskowy typu kongskilde vigro-flex, kverneland turbo. używam vibrofleksa od 5 lat,szer 3.3m, 13 zębów, rozkładany ręcznie, z tyłu zgrzebło wyrównujace, gleby słabe i ciężkie, wymieniam tylko redlice, poza tym żadnych problemów, sprężyny bardzo wytrzymałe, ale zapcha się napewno po kukurydzy na ziarno. Poza tym polecam, u mnie pracuje z siewnikiem poplonow APV nabudowany.