Skocz do zawartości

Zdjęcie

Z 562 dziwne piszczenie przy dobijaniu

26 odpowiedzi na ten temat

#21 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 09 sierpień 2013 - 21:02

Z 562 dziwne piszczenie przy dobijaniu Eee tam-tańsze pewnie było .... :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Z 562 dziwne piszczenie przy dobijaniu Dzisiaj, 15:27
  •  

#22 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 09 sierpień 2013 - 21:14

Przy prasowaniu siana jest o.k ale ze słomą jest już gorzej, a raczej było gorzej, bo teraz mój mąż zna ją jak pięć swoich palców u ręki, ale użytkowanie jej pozostawia dużo do życzenia, co do tej kosiarki to współczuję, nam za to trafił się rozsiewacz do nawozów firmy Jar-Met, o zgrozo!!

gorsze od tej słomy dla tej prasyą są "białe" pokosy siana z pakietu dla ptaszków tzn ugory na ziemi klasy 6 zet normalnie sieczka w najgorętsze dni w Polsce :), a co do walcówki prosta rada, naspawać kilkadziesiąt naketek na klucz 17 na dolnych walcach i robota idzie jak złoto, tylko mała prośba, niech ktoś mi opisze czym róznią się łańcuchy do podbieraka od łancuchów klasa utwardzanych poszerzanych od normalnych łańcuchów wąskich a fabrycznych sokółki tak jakby utwardzanych i dlaczego durne łożyska do podbieraka co chcodzą po bierzni kosztują praiw po 100zł za sztukę heh ;)

#23 Share beata12596

beata12596

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Zainteresowania:rolnicwo oczywiście

Napisany 11 sierpień 2013 - 08:15

Eee tam-tańsze pewnie było .... :D
Że tańsze to nie znaczy, że ma w ogóle nie spełniać swojego zadania, dodam tylko, że znajomy też ma takie badziewie i co ciekawie on siedzi w ciągniku, a jego ojciec na rozsiewaczu i zgartuje nawóz, który nie chce lecieć, ciekawa jestem dlaczego coś takiego dopuszczają do sprzedaży, czy ktoś to testuje w warunkach polowych?

#24 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 11 sierpień 2013 - 08:54

Z 562 dziwne piszczenie przy dobijaniu Po prostu nie kieruj się już przy wyborze maszyn patriotyzmem lokalnym-to naprawdę dobra rada. Jeżeli nasi producenci odczuliby skutki braku owego "patriotyzmu" to z pewnością jakość maszyn poprawiłaby się...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share beata12596

beata12596

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Zainteresowania:rolnicwo oczywiście

Napisany 11 sierpień 2013 - 12:35

Z 562 dziwne piszczenie przy dobijaniu Teraz i ja to wiem, niestety na własnej skórze boleśnie się przekonaliśmy o tym, ale człowiek nabiera doświadczenia z czasem.

#26 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 11 sierpień 2013 - 19:45

Z 562 dziwne piszczenie przy dobijaniu Dobrze że nie napisałaś "z wiekiem"-bo czasami jest to wieko od trumny :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share karol73

karol73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motoryzacja,zwierzęta, maszyny rolnicze
    i wszystko co związane z rolnictwem

Napisany 11 sierpień 2013 - 20:47

Z 562 dziwne piszczenie przy dobijaniu Wszystko Idzie ustawić i w słomie nie idzie źle tylko ta prasa musi mieć duże obroty na wałku a łożyska sprawdzić czy nie majom luzów szczególnie sie psujom z tej strony co nie ma zębatek ale do wymiany i to dobre tra psuć