lanzer25

Zabija tyl w Rekordzie

Polecane posty

lanzer25    2

Witam jak w temacie mam problem ponieważ kosząc rzepak z górki zabija mi tył w rekordzie . Nigdy dotad nie miałem takiego problemu aż do dziś, czym to może być spowodowane?? podpowiedzcie coś koledzy. Z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lanzer25    2

pasek naciągnięty jest ile się tylko da. a z górki zjeżdżam jedynka bez przyspieszacza. moga byc jeszcze jakies inne przyczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Duże jest nachylenie tej górki? Bo kombajn też do pewnego stopnia chodzi dobrze, a potem zaczynają się problemy.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Moim skromnym zdaniem zaczyna działać grawitacja i klawisze nie mają "siły" wyrzucić do tyłu.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Polecam sprawdzic czy sa zalozone grzebienienie na wytrzasaczach, razem u siebie mam ich 10 sztuk, po 2 na kazdym wytrzasaczu.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

za duże nachylenie, za duzo materiału na wytrząsaczach, za małe obroty na silniku/ młocarni , i tak jak kolega pisze , wytrząsacze...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
los    0

Jak nie potrzebujesz słomy z rzepaku to heder jak najwyżej i koś przy samych rozgałęzieniach( jak najbliżej strąków ) rzepaku aby ograniczyć masę słomy na wytrząsaczach

Edytowano przez los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lanzer25    2

grzebieni jest zalozone po dwa na wytzasaczach, pas napiety do oporu,mozliwe ze lodygi rzepak byly jeszcze za zielone bo na niektorych kawalkach szlo dobrze a na niektorych zapychalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mieczyslawrybicki
      jak wymienić
      wsteczny bieg w rekordzie ?
    • Przez MarcinAgroTV
      Witam
      Ile oleju wchodzi do pompy wtryskowej w Bizonie Rekordzie Z058 ? Wlałem 0,5 L i nie wiem czy nie jest za mało
      Czekam na odpowiedzi
      Pozdrawiam
    • Przez dzierzawca
      witam mam takie pytanie czy mozna zalozyc zestaw naprawczy z dlugimi tlokami na dwa pierscienie olejowe do bizona rekorda silnik sw 400 turbo. bo na krotkich tlokach z jednym pierscieniem olejowym bierze olej. za odpowiedz z gory dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez Mitass
      Witam Panowie mam problem w bizonie rekordzie z 1995r którego właśnie kupiłem a mianowicie na małych obrotach wchodzą biegi bez zgrzytu natomiast na dużych zgrzytają rozebrałem całe sprzęgło i wszystko wygląda dobrze może ktoś coś doradzi ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj