Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy ktos ma na af prase welger ap 51?

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Cezary4514

Cezary4514

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 359 postów

Napisany 31 grudzień 2007 - 18:44

Czy ktos ma na af prase welger ap 51? Jeśli tak to piszcie jak wam się sprawuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy ktos ma na af prase welger ap 51? Dzisiaj, 06:04
  •  

#2 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja Komputery

Napisany 31 grudzień 2007 - 21:32

Czy ktos ma na af prase welger ap 51? Ja posiadam welgera ale ap52. I naprawde polecam ta prase wiaze snopek w snopek i nie ma z nia zadnych problemów. Codziennie rano tylko smaruje i sznurki zmieniam nic wiecej.Idzie leciutko,ciagam ja c330 i ten traktor jest idealny do tej prasy.Naprawde polecam.

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

#3 Share Cezary4514

Cezary4514

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 359 postów

Napisany 31 grudzień 2007 - 22:30

Czy ktos ma na af prase welger ap 51? ja też ciągam swoją c 330 m ale już były skutki silnik do remontu tylko moja w tym roku zrobiła ok 50 ha to silnik w c330 miał prawo siadnąc... chodzila od 7rano to 20 i tez codziennie o 5 rano wstaje z bratem smarować ja prase a brat z ojcem kombajn. ogólnie polecam super sprzęt

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 31 grudzień 2007 - 22:34

Czy ktos ma na af prase welger ap 51? A jak coś nawali to jak z dostępnością części, jest jakiś problem...?? :(

#5 Share Cezary4514

Cezary4514

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 359 postów

Napisany 31 grudzień 2007 - 22:36

Czy ktos ma na af prase welger ap 51? Od domu do sklepu mam jakieś 30 km i sa 4 sklepy ogólnie z czesciami nie ma większego problemu
pozdro

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share AGRObombula

AGRObombula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, naprawa maszyn rolniczych, konie, bydło

Napisany 21 styczeń 2008 - 17:18

Czy ktos ma na af prase welger ap 51? ja mam welger ap 41 ciagne ja c c330 te prasy są niezawodnie i niema z nimi problemów umnie w tym roku zprasowała 130 h z podajnikiem szła od rana do wieczora i to wszystko ciapkiem maila przerwę tylko w nocy jak ją smarowałem a tak to szła od rana 8 do wieczora 24

#7 Share Cezary4514

Cezary4514

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 359 postów

Napisany 02 luty 2008 - 19:31

Czy ktos ma na af prase welger ap 51?

ja mam welger ap 41 ciagne ja c c330 te prasy są niezawodnie i niema z nimi problemów umnie w tym roku zprasowała 130 h z podajnikiem szła od rana do wieczora i to wszystko ciapkiem maila przerwę tylko w nocy jak ją smarowałem a tak to szła od rana 8 do wieczora 24

To widze że masz tak jak i umnie. Też chodziła od rana do wieczora o 8 do 22?24 i tez śmigam z nią c 330. Tylko pod koniec zniw mialem kłopoty z silnikiem w c 330 do remontu,i ta prasa tak ją roztupczyła :D

#8 Share misza42

misza42

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 02 luty 2008 - 19:57

Czy ktos ma na af prase welger ap 51? mój szef ma RP15 ciągamy ją NH TD95D prasujemy tak około 200ha zależy jaka słoma idzie nieżle tylko podbieracz za wąski

#9 Share AGRObombula

AGRObombula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, naprawa maszyn rolniczych, konie, bydło

Napisany 02 luty 2008 - 22:12

Czy ktos ma na af prase welger ap 51? Cezary4514 właśnie słyszałem otym zeponoc ciapek i presa welgier ap 41 ze sie wykończy mój nic silnik tyka tak jak tykał słyszałem też ze ponoc jak ta prasa chodzi z 60 albo cięższym ciągnikiem ze ponoc siadają te klacki co młot prowadzą ałbo łożyska na kole zamachowym ale bo ja wiem czy to prawda niemam zaszczeżeń co do tej prasy a ciapek sobie znią dobrze radzi nawet z podajnikiem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share Cezary4514

Cezary4514

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 359 postów

Napisany 03 luty 2008 - 10:58

Czy ktos ma na af prase welger ap 51? Ja mam welgere ap 51 podpiołem pod nią Ursusa 4514 to prasa ledwo co sie tzymała z tym ciągnikiem. Oststnio tłok skrzywiło poszły łożyska bo te noze co są dwa do tniecia słomy jeden w tłoku drugi obok to jeden się skrzywił (jakas grubsza gałąś a te noze juz nie były za rewelacyjne. jakbym c 330 jechal to by tak sie nie stało tylko by pas zwaliło) a drugi w niego przypierniczył i się stalo noze dwa do wymiany pare łożysk nie wiem ile dokładnie. I tez miałem co dobrego w sklepie nie mieli dopiero miały być za dwa tygodnie a ja przecierz nie będe czekał dwa tygodnie bo robota czeka asz dopiero do znajomego poszłem i pn zrobil.
Ale ogólnie to bardzo dobra prasa Robie nią rocznie od 100 do 150 ha rocznie