johenek

Problem z odpaleniem ze stacyjki w Belarusie 820

Polecane posty

Nie je jeszcze nie zajrzałem do elektryki ale muszę uważać bo raz na jakiś czas nie odłącza mi grzania świec dziś np. też mi się to zdarzyło ale teraz po każdym odpaleniu kontroluję czy gaśnie kontrolka grzania po czym jeśli się tak nie dzieje przekręcam energicznie kluczyk stacyjki i wszystko wraca do normy. Pogoda sprzyja naprawą to może jutro zerknę.


KPK KUMURUN TEAM

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johenek    5

Muszę odświeżyć temat bo znowu Belarus nie chce odpalać ze stacyjki.... to jest na pewno wina przekaźnika tylko nie wiem który jest od odpalania bo w instrukcji nie jest opisany, a ten co wymieniłem to był od czegoś innego bo można go wyjąć a Belarus i tak się go da odpalić czasami.

Więc moje pytanie brzmi który to jest przekaźnik (proszę o zdjęcia)


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

Ja dziś Kupiłem Mtz-a, Mówicie że pod maską jest jakaś skrzyneczka?
Zdjąłem Zdjąłem zegary, widać jakiś zwierz siedział bo co nie co nadgryzł. mój teraz pali tylko na krótko, nawet światła nie działają, zegary martwe, czasem coś załapią,, Wiadomo, poza manometrami. Co ciekawe po odpaleniu na krótko ożywają światła, wygląda mi to na przerwę w obwodzie, brak połączenia, dziś juz było ciemno, jutro będę się zagłębiał w temat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

ze skrzynki aku idzie gruby przewód 12v do puszki przy zbiorniku oleju  z niego idzie dalej zasilanie kabiny  zegarów itp tam jest problem ,jesli piszesz ze po odpaleniu prąd sie pojawia to wzbudzany jest alternatorem  ,usterki szukaj  tylko w tym obwodzie do aku

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

To właśnie słyszałem, że altki w ruskach są samowzbudne? Będę jutro sprawdzał

|Jest to rocznik 95, duża kabina. Przy wymianie rozrusznika, poprzedni właściciel zapomniał przykręcić jeden przewód przy rozruszniku, Podpiąłem Go i działa, znaczy u mnie od zacisku rozrusznika idą 2 przewody 3-5mm  do kabiny plus gruby do aku,
 Żadnej puszki, przy zbiorniku oleju hydraulicznego nie znalazłem.
Zauważyłem że z koszulki oprócz przewodu Startera wystaje jakiś obcięty, lata luźno, przy rozruszniku, coś mi się wydaje, że ktoś tu poprawiał kiedyś

Druga Sprawa Po odpaleniu wskazówka wskaźnika Amperów wychyla się w prawo na +, po chwili na obrotach  wraca w kierunku środka. Tak ma być?

Edytowano przez rafff24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez peterson
      Cześć, potrzebuję rozrusznika do kosiarki Tecumseh OHV 120. Numery porównawcze: 37425, 36914. Wiem, że mogę sam na necie poszukać(mam kilka ofert na oku, ale może macie coś tańszego) małe mam w tym doświadczenie i proszę Was o pomoc w znalezieniu oferty w jak najniższej cenie. Jak macie jakieś dobre oferty to podeślijcie w komentarzu, pozdrawiam i z góry dzięki !
    • Przez tjomek
      Witam potrzebuje pomocy, Mam John Deere 6300, i niestety mam problem, gdy ciągnik dłużej pochodzi nie chce odpalić, muszę czekać aż ostygnie i wtedy normalnie.
      1. Wymieniłem przewód -bak -filtr
      2. wymieniłem pompkę elektorniczną w baku 
      Problem nadal ten sam. ktoś coś wie, albo miał taki problem.
    • Przez tjomek
      Panowie mam problem mój John Deere 6300 ciepły nie chce odpalać.  Miał ktoś taki problem?? 
    • Przez strike51
      Witam,
      Mam problem z odpalaniem Johna. Pomimo zmiany akumulatorów (próba na dwóch nowych), silnik bardzo słabo kręci. W związku z czym podejrzewam, że problem tkwi w rozruszniku/reduktorze. Niestety nie mam patentu by go wykręcić. Ma ktoś może doświadczenie w tym temacie? A może, to nie rozrusznik?
      Dzięki za pomoc
       
    • Przez Pattyk9601
      Witam.
      Panowie mam do wyboru w bardzo podobnych pieniążkach zetora 7745 (90r) lub Belarusa 820 (2009r). O zetorze trochę wiem, jestem w stanie naprawiać jego wszelkie usterki, natomiast o Belarusie nie mam zielonego pojęcia. Chciałbym się dowiedzieć jak on stoi z awaryjnością, dostępem części i czy nie zedrą za nie ze mnie skóry, czy jest trudny w obsłudze, a także jak wygląda komfort pracy. Dodam że Ciągnik ma pracować na około 12ha z kierunkiem rozwoju. Ziemie są różne, od lekkich do ciężkich gliniastych. Teren dość pagórkowaty. Sprzet będę dopasowywał do ciągnika. Narazie posiadam c360 to za bogato nie ma
      Jeżeli podobny temat był, to wybaczcie widocznie przeoczyłem.
      Za pomoc serdecznie dziękuję. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj