lazarski34

Fiat 670dt problem ze skrzynią

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lazarski34    0

Mam pytanie: gdzie jest wlew oleju do skrzyni biegów? Czy to będzie ten sam wlew co do hydrauliki z tyłu?

Edytowano przez lazarski34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

U mnie w 880dt jest po prawej stronie w bocznej ścianie skrzyni możliwe że u Cb też tam jest.

Edytowano przez SZYMANOX



Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johenek    5

U mnie w 880dt po prawej stronie na boku skrzyni koło mocowania kabiny :)


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lazarski34    0

U mnie w 880dt jest po prawej stronie w bocznej ścianie skrzyni możliwe że u Cb też tam jest.

 

U mnie w 880dt jest po prawej stronie w bocznej ścianie skrzyni możliwe że u Cb też tam jest.

 

czy to będzie sruba na klycz 27 tak mniej wiecej po srodku skrzyni jesli masz morzliwośc to daj foto na muj profil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

może 880 ma już inaczej rozwiązane bo w 780 jest tylko jeden wlew na tylnym moście i leje się 40 litrów olej hydrauliczno przedkładniowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wrodarek
      Witam
      Mam problem ze skrzynią w traktorze władimirec t-25. Otóż po wbiciu biegu szosowego sprzęgło nie odbija do końca, zatrzymuje sie w połowie, po przejechaniu ok 10,15 metrów bieg wyskakuje i słychać tylko zgrzyt. Po rozłożeniu skrzyni okazało sie ze na ruchoma zębatka na wałku głównym nie zazębia sie do końca w tej od przełożenia szosowego. Co może być tego przyczyną ?
    • Przez macius11157
      Witam czytałem trochę o tym ale nigdzie nie ma dokladnie wyjasnionego czy każdy dx posiada blolade 6 biegu po przez zabezpieczenie srubka. Przerabial ktoś taki temat ?chciałbym mieć pewność że nie narobie się na darmo.
      Ciągnik to dx 4.50 1987r
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez Piotrekk9540
      Witam, mam problem ze skrzynia biegów w ares 710 2000r rewers mechaniczny. przy zmianie polbiegow słychać uderzenie w skrzyni podobne do uderzenia młotkiem w metal. najsilniejszy dźwięk wydaje przy zmianie z 3 na 2. gdy zmieniam na większe polbiegi uderzenie to jest cichsze. miał ktoś podobny problem ?
    • Przez Maikel1987
      Chce się dowiedzieć jak się spisuje  skrzynia w tym modelu 5120 ? Drogi koszt naprawy skrzyni jak coś siadzie ?  Ona jest na tarczkach  czy jak ? Ogólnie ile wytrzymują ? 
    • Przez Pstrąg
      Witam,
      Mam problem , otóż nie wiem gdzie znajduje się filtr skrzyni biegów w fendt 309c (silnik deutz) 2000r. Przekopałem forum i nadal nie wiem na 100 % gdzie jest. Ktoś wspominał ,że w okolicach tylnego lewego koła ale i tak nie mogłem znaleźć. Prosze o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj