Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prasa john deere czy new holland?

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Raptus28

Raptus28

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 01 sierpień 2013 - 18:35

Prasa john deere czy new holland? Witam zastanawiam sie nad zakupem prasy john deere z seri 5.. lub new holland seri 6...lub 8... zamierzam to ciągnąć ursusem c-360 lub c-385 , bede robił sianokiszonkę i prasowal słome. Która z pras waszym zdaniem będzie najlepsza kwota jaka planuje przeznaczyć to ok 25 tyś.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prasa john deere czy new holland? Dzisiaj, 02:16
  •  

#2 Share farmer321

farmer321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Zainteresowania:Sport i rolnictwo

Napisany 01 sierpień 2013 - 21:17

Prasa john deere czy new holland? za te pieniądze kupisz jak dobrze poszukasz BR740 albo Br750 NH z rocznika 2004 albo starsze bo za tyle to wątpie że uda ci się wychaczyć jakiegoś JD młodszego od NH . A po zatym BR mają sterownik a nie komputerek a im mniej elektroniki tym lepiej

#3 Share Lewus21

Lewus21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 02 sierpień 2013 - 14:28

Prasa john deere czy new holland? prasy john deer maja mniejsze zapotrzebowanie na moc niż z prasy new holand , kolega posiada prase john deer 550 i ciagnie ja ursusem c 360, za te pienadze znajdziesz jakąś porządną z 2000r.

#4 Share Raptus28

Raptus28

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 02 sierpień 2013 - 19:10

Prasa john deere czy new holland? farmer321 dzięki porozgladam się nad tymi pasami a która bardziej nadaje się do sianokiszonki słyszałem że nh zabija belek od początku prasowania bo posiadają walce a john deer już tak nie zbije.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share radmax

radmax

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 07 sierpień 2013 - 12:43

Prasa john deere czy new holland? błędne info kolego. posiadam 540 i choć zwijam tylko słomę,to tylko w środek o średnicy około 10cm wciśniesz dwa palce,dalej od środka ciężko jest jeden palec włożyć.

#6 Share SebsoN

SebsoN

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Muzyka,Sport

Napisany 08 sierpień 2013 - 16:44

Prasa john deere czy new holland?
Raptus28 Otóż odwrotnie JD zbija od samego początku (pasówka) :D a jeżeli chodzi o NH to jezeli walcowa to tylko przy samym końcu ;)

"I will never put my name on a product that does not have in it the best that is in me." JOHN DEERE .

#7 Share Karl13

Karl13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 08 sierpień 2013 - 20:52

Prasa john deere czy new holland? Witam;p
Kupiłem prasę John Deere 580 i jestem zadowolony ale niestety mam ją bardzo krótko i chciałbym aby ktos mi udzielił kilka wskazówek a mianowicie nie wiem jak zwiekszyc rozmiar balotów gdyz robi mi 80 a chciałbym 120 wiem ze sa tam takie dwa pokretła ale chyba sie tez te czujniki jakos przestawia (czy moze mi ktos to wyjasnic konkretniej w ktora strone i co dalej?)Prosze o napisanie do mnie na gg 41102776

Proszę mi podpowiedziec jak sie zwieksza na tych pokretłach rozmiar tych balotow w prasie john deere 580

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Raptus28

Raptus28

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 10 sierpień 2013 - 10:26

Prasa john deere czy new holland? czyli bardziej nada mi się JD ponieważ będę robił sianokiszonke to musi być bardziej zabita a jeżeli chodzi o zapotrzebowanie mocy
to c 360 da rade z ta prasa?