Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wap-trans Nowicki oszukują na wadze

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share nunu85

nunu85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1164 postów

Napisany 01 sierpień 2013 - 15:09

Wap-trans Nowicki oszukują na wadze Chciałbym przestrzec każdego, kto chciałby kupić od nich wapno nawozowe.

Kierowca przyjeżdza i nie chce okazać żadnego kwitu z wagi z kopalni ani nic innego, co potwierdziłoby rzeczywistą wagę pojazdu.
Poza tym kupka, którą zostawił na polu jest tak śmiesznie małych rozmiarów, że max co tam moze być, to jakieś 15 ton (a miał byc oczywiście pełen zestaw ~26 ton)

Żałuję, że nie było mnie przyz rozładunku tylko przyjęcie towaru powierzyłem młodszemu bratu, bo ewidentnie mnie oszukali.
Omijac szerokim łukiem.

PS
Zawsze brałem wapno z Agroloku Golub-Dobrzyń, ale w tym roku, ze względu na cenę (150 kontra 100zł/tonę) chciałem sprawdzić kogoś nowego.

No i sprawdziłem ;[

edit
Zadzwoniłem do prezesa/właściciela przedstawiłem sytuacje i ten mówi, że kierowca jest mu znany, już ma wypowiedzenie od piątku i mam pecha, ze na niego trafiłem. Niezła wymówika
Mówi, że zastanowi sie do soboty co ze mną zrobić i da mi znać.
No jestem ciekaw jak to rozwiążą.

Edytowany przez nunu85, 01 sierpień 2013 - 15:53.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wap-trans Nowicki oszukują na wadze Dzisiaj, 00:06
  •  

#2 Share xraqued

xraqued

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 118 postów

Napisany 01 sierpień 2013 - 16:37

Wap-trans Nowicki oszukują na wadze trzeba uważać na odbiór nawet przed wysypaniem wywrotki zobaczyć czy się zgadza towar i zapytać ile tam jest. mnie już tak oszukali na złomie było ok 400kg złomu a policzyli 300kg. :(

#3 Share donweter1989

donweter1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1303 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, wędkarstwo

Napisany 01 sierpień 2013 - 17:45

Wap-trans Nowicki oszukują na wadze @nunu85 daj znać jak się sprawa zakończy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 sierpień 2013 - 19:56

Wap-trans Nowicki oszukują na wadze Też jestem ciekawy co z tego wyniknie koniecznie daj znać !

#5 Share marcine

marcine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 256 postów

Napisany 01 sierpień 2013 - 20:45

Wap-trans Nowicki oszukują na wadze Wiesz, w tym wypadku, jeżeli z Tobą rozmawiali, to może rzeczywiście coś jest na rzeczy. Aczkolwiek tutaj nie powinie się "prezes" zastanawiać, tylko przysłać Ci gratis drugiego takiego tira.
norweskie-lesne.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share nunu85

nunu85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1164 postów

Napisany 01 sierpień 2013 - 20:56

Wap-trans Nowicki oszukują na wadze Dam znać jak się sprawa rozwinie. Mam nadzieję, że to rzeczywiście tylko czarna owca-kierowca robił fuszki na lewo, a sama firma jest ok, ale to sie okaże po tym, jak rozwiążą sprawę.

ps
Ja już nie wymagam od nich drugiego tira, wystarczy, że mi uczciwie dowiozą brakująca część, ewentualnie oddadzą za nia kase i będziemy kwita.

Niech tylko coś zrobią, bo jak nie, to już w mojej okolicy będą mieli niezłą reklamę.

ps2
najlepsze jest to, że chciałem od nich wziąć kilka samochodów wapna, ten miał być na próbę, ale po takim pierwszym wrażeniu ciężko widzę dalszą współpracę.