Skocz do zawartości

Zdjęcie

Claas MAXI Medion MEGA uszczeniacze tłoczków hamulcowych

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share RoLLand

RoLLand

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 31 lipiec 2013 - 19:33

Claas MAXI Medion MEGA uszczeniacze tłoczków hamulcowych Witam. Czy ktoś z was wymieniał kiedyś uszczelniacze tłoczków hamulcowych w/w modelach??? U mnie w MAXI sa już spękane i musze kupić nowe ale cena mnie przeraża... komplet na obie tarcze to koszt około 4-5 tyś zł. Ciekawe za co... Za 8 uszczelniaczy?? Porażka. Szukam jakiś tańszych zamienników. Znalazłem już uszczelnienia z AUDI 100 które prawie są takie same ale jednak nie da się tego załozyć. Moze ktoś miał taki problem i znalazł jakieś mniej kosztowne rozwiązanie???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Claas MAXI Medion MEGA uszczeniacze tłoczków hamulcowych Dzisiaj, 16:21
  •  

#2 Share bazalt50

bazalt50

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów

Napisany 01 sierpień 2013 - 06:17

Claas MAXI Medion MEGA uszczeniacze tłoczków hamulcowych Pokaż cylinderek i uszczelniacze. Forumowicze być może coś poradzą. Miałem problem z cylinderkami do MF. Oryginały zaproponowano mi po 1200 zł. Znalazłem za 450, za 270.
No ale zgodnie z zasadą że nie ma rzeczy niezastąpionych, znalazłem kompletne cylinderki bodajże od Skody. za 25 zł za sztukę. I działają.
Jeżeli durne uszczelniacze (w twoim przypadku) mają TYLE kosztować - to znajdź zamienniki i przeinstaluj kompletne cylinderki.
I posprzątane.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share LukaszP

LukaszP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 05 sierpień 2013 - 20:58

Claas MAXI Medion MEGA uszczeniacze tłoczków hamulcowych Sa zaklady ktore dorabiaja uszczelniacze na wzor starych. W razie czego sluze namiarem.
Bykom - Stop! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie. Dbajmy o język ojczysty.
Kupię prawą pokrywę deski rozdzielczej do Ursusa C385 i pochodnych.