marerek

Momentobrobowy zetora 5320

Polecane posty

marerek    4

Witam Mam pytanie czy by w jakiś sposób szło zwiększyć momentobrotawy w zetorku 5320 do zbliżonego 7211 bo 5320 w porównaniu do 7211 to straszny muł i nie da się nim jechać np z dwoma przyczepami pod górę bo stęka i trzeba redukować do 3 a 7211 gdy jechałem z tym samym ładunkiem nie trzeba było redukować czy jest jakieś wyjście żeby zwiększyć uciąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po 1 wsze Majac te 2 ciagniki to powinienes zauwazyc ze zetor 7211 jest wolniejszy na biegach i stąd ta roznica mocy tzn tak sie tylko wydaje ! 2 bawiac sie dawka paliwa bedziesz zaraz zakladaac temat dlaczego zetor tak duzo pali napewno na zrowie nie ciagnikowi no ze ty bedziesz miec lepsze samopoczucie ze targasz 2 przczepy !... Dobara rada albo targaj po jednej i tak wyjdzie bardziej ekonomicznie albo zmien ciagnik na wiekszy a i jeszcze jeden powod dlaczego nie baw sie w to nie masz przedniego napedu wiec zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marerek    4

ale o paliwo mi nie chodzi kolego nawet jak go mam w prasie to on stęka jak balot dochodzi do pełna paliwo nie gra roli u mnie a wymiana nie jest potrzebna jakoś idzie podkręcić moc. Czy jak podkręcę dawkę paliwa to bd lepiej czy nie zbyt ?

Edytowano przez marerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rafal0
      Jaką polecacie kosiarke do ursusa c-330m
    • Gość
      Przez Gość
      Jaki byście polecili pług do zetora 10540.Pług ma pracować na lekkich glebach.Ma ładnie kryć i być mało awaryjny.Cena to max 10 tys.Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
    • Przez WitoldWarsicki
      Czy maska z tworzywa jakie miały Zetorki 3320 podejdzie do Zetora starszej serii 4718 bądź coś podobnego
      orazczy maska 5340 będzie pasować do 5718. Orientujecie się panowie gdzie bym mógł kupić takie maski, mogą być nowe.
      zgóry dziękuję
       
    • Przez ŁukaszRokowski
      Witam jaki plug do zetora 5211 interesuje mnie lekki plug 3 służbowy obrotowy np lemken jak sie to sprawuje proszę o odpowiedź pozdrawiam
    • Przez Damians88
      Witam,
      W najbliższym czasie chciałbym zakupić ciągnik Zetor o mocy w przedziale od 60 do 90km. Koniecznie z napędem 4x4. Mile widziany byłby również TUR. Rocznik powyżej 2004. 
      Może to być np.
      5340,
      6340, 
      7340,
      Proxima 6441,
      Proxima 7441,
      Proxima 75,
      Proxima 80,
      Jestem z woj. Lubelskiego, ale mogę dojechać w każde miejsce w Polsce.
      Proszę o kontakt również osoby zajmujące się sprowadzaniem traktorów z zagranicy.
      tel. 661 332 309
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj