Polecane posty

Mtz82Engine    0

Witam, mój problem tkwi w braku krążenia wody w chłodnicy. Normalnie w chłodnicy powinien być jakiś ruch wody jej praca a nie ma żadnego ruchu co jest tego przyczyną czy pompa wody jest do wymiany ? Czekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

musisz mieć termostat.Założ termostat i będzie dobrze.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

bez termostatu też będzie widać krążenie, jeśli pompa jest stara to wina pompy, miałem tak w 7211, lub zawalona chłodnica syfem...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Chłodnicę możesz przeczyścić octem albo sodą oczyszczoną.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-line    0

ocet lub soda w duzym stezeniu wsyzstko wyczysci dobry jest tez kwasek cytrynowy...termostat musi byc bo nie bedzie wytwarzalo sie odpowiednie cisnienie w maly ukladzie a woda wokol pompy bedzie tylko sie mieszac...dla pewnosci mozesz sprawdzic stan pompy wodnej, chwilka roboty...kiedys meczylem sie tak w 912 klient mowil mi ze termostat jest a okazalo sie ze poprzednia firma mu go nie zalozyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z 80 . nie widzę wgl. Żadnego ruchu wody w chłodnicy ,wymieniłem termostat , czujnik zegar . pokazuje mi 85/90 stopni pochodził chwilę z talezowka temperatura nie rosła ale w chłodnicy nadal brak jakiegoś ruchu . mam zamiar wymienić pompę . czy tak ma być w tych ciągnikach mam go jakiś czas. Chłodnica czysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3196

A co ma piernik do wiatraka, temperatura jest odpowiednia .

A ogólnie jak jest z tym termostatem podwójnym a pojedynczym, jeden I drugi się otwiera ale ten podwójny zatyka spud przy otwartym i jest jakiś inny obieg,jak to działa kronzy płyn inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Awek
      witam , od pół roku posiadam ursusa 1224 i od początku był problem z podnosnikiem , nie podnosił agregatu siewnego tzn podnosił na pełnym gazie a jak ujmowałem gazu to zaraz opuszczał , pojechałem na pole i po chwili nie chciał opuscić  albo nie chciał podnieść , jak jechałem drogą to na całym gazie bo zaraz opuscił i problem był z podniesieniem nawet gazowanie nic nie dało , więć wymieniłem pompe na wzmacnianą nową , nowy tłok i cylinder , rozdzielacz po regeneracji ,filtry nowe , oleju jest max , i to samo więć pomysłem ze rozdzielacz moze jest trafny więc oddałem na gwarancje i stwierdzili ze jest dobry i to samo , wie moze ktos co jeszcze moze być nie tak ? i na pokrywie podnośnika od strony fotela  są dwa otwory w jeden jest wkręcony korek a drugi otwór jest wkręcona sruba która wchodzi w rozdzielacz zwykła sruba z otworem i tak mysle czy nie powinno być tam jakiegoż zaworu , bo miałem dwóch mechaników i kazdy mówi jedno (panie jak wszystko nowe to nie wiem co moze być ) i tyle aby wiem  z góry dzięki za odp
    • Przez Fujitsu
      Sprzedam ramę Ursusa 385 razem z dokumentami dowód rejestracyjny tablica biała. OC cena 2500
    • Przez agrof
      Witam.
      W c330 "zniknęło" ładowanie, ponadto:
      - bardzo niepokojące jest grzanie się regulatora (element który się bardzo mocno grzeje zaznaczony na fotce)
      - grzeje się również kabel, który idzie do stacyjki (osłona kabla aż się przy topiła).
      - kontrolka od ładowania gaśnie jak zwiększy się obroty

      Podstawowe pytanie:
      - jak sprawdzić prądnice czy jest sprawna,
      - gdzie najlepiej zmierzyć napięcie i jakie wartości powinny być (na akumulatorze brak ładowania, a na wyjściach z regulatora jakieś dziwne wartości pokazuje)
      - co może być powodem, że się grzeje regulator (chyba że tak ma być?)

      Bardzo proszę o pomoc.

      -
      (zdjęcie poglądowe z internetu)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj