Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

[/url]

 

Film znaleziony przez jednego z modów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

 

A tu "ZMECHANIZOWANY ZBIÓR ZIARNA KUKURYDZY"

 

sluchajcie jakie kosmiczne wydajności xD


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ml78    1

To się nazywa ciężka ziemia 310 koni i trzy skiby :


Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

To się nazywa orka pod ramę :unsure:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

no trochę już w życiu widziałem, ale coś takiego to pierwszy raz widzę... :blink: miało co robić te 310 koni :unsure:


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

jakie wyjumiaszcze oponki w tym 4514 sa :unsure:

 

A po co on tak głeboko orze? przeciez odkładnie nie wyrabiaja i tylko sie redli zamiast wykrecac ziemie


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

@sebe1033 ta ciężarówka Iveco to fajny sprzęt - do zadań specjalnych :unsure:


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Widziałem pełno takich filmów i hmm dla to jest straszne ale co my możemy na to?? Nic


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kolegi ojciec ma stadninę koni i trzymają tam konie, które jakaś fundacja zabrała z transportu do rzeźni. Idą na to duże pieniądze, a zwierzęta przebywają tam dożywotnio. Większość przejmuje się końmi, ale nie wiem, czy ktoś podejmuje temat transportu bydła, bo przecież włosi kupują u nas również bydło. Podejście do koni jest takie, gdyż podobnie jak koty i psy są w bliskim kontakcie z człowiekiem. Wiadomo, że należy poprawić warunki transportu zwierząt, ale trzymanie dożywotnie koni w tzw. hotelach też nie jest moim zdaniem dobre, bo generuje koszty. Korzyści z tych koni wielkiego nie ma, przynajmniej u kolego do nauki jazdy są zarezerwowane inne, a te odratowane po prostu żyją niewykorzystane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

no właśnie zgadzam się z kolegą wyżej :blink: mogliby zrobić coś takiego żeby np. sprzedawać te "uratowane" konie za symboliczne pieniądze ludzom którzy dawno marzą o koniu tak tylko dla hobby albo dla dziecka bo taki koń (oczywiscie z wyłaczeniem tych sztuk wybrakowanych" może jeszcze dac wiele radosci z tego ze zyje .

a tak apropo to nie można twierdzić ze wszyscy chandlarze końmi są takimi "bantytami bez serca" bo znam wiele takich ludzi którzy chandlują końmi ale nie pozwolą nawet przy załadunku ich na samochód żeby ktoś je uderzył :unsure: najgorsze warunki panują w dużych transportach do zezni :D to właśnie ich kierowcy io pracownicy powinni być najbardziej rygorystycznie sprawdzani jak wygląda transport .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzech    5

http://www.youtube.com/watch?v=jhwgf2vmNfU genetycznie mutowane bydło mięsne.

http://www.youtube.com/watch?v=eV29Vr0YXhw Może i widowisko piękne ale ten sport o ile można to tak nazwać to katowanie zwierząt jak by nie mogło się skończyć na unikach przed bykiem. Nie wiem kto wymyślił wbijanie szpad w byka ale to w niego powinni pierw je wbić...

 

A dla nich respekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

 

super jakość, super sprzęt, tylko to pole jakieś takie dziwne, czy to może jakaś budowa, czy rekultywacja po odkrywce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Jakaś budowa może przy drogi dojazdowe do pól robili jak jakaś autostrada albo coś biegnie gdzieś blisko jakiś zbiornik też widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez the1mati1
      Witam. Otóż mam problem z rozrusznikiem przy Belarusie 820, rocznik 2011, rozrusznik jakiś szmelc białoruski siedzi tu od nowości. Otóż już drugi raz mi zblokowało bendiks. Ciągnik normalnie odpalany i gaszony, aż za którymś razem próbuję przekręcić kluczyk a tu słychać że tylko cewka wysunęła bendiks i żądnej reakcji. Wyciągnąłem rozrusznik a tu zblokowany bendiks, wysunięty i nie wrócił na swoje miejsce i nie da się go przekrecić. Z drugiej strony tam gdzie szczotkotrzymacz, rozsadziło całą obydowę i delikatnie przesuneło wirnik do tyłu. Jakieś dwa tygodnie temu podobna sytuacja, ale wymieniłem bendiks ( bo były delikatnie scięte frezy) , poskladałem to jakoś, też wysunłeo bendiks i go nie cofnęło i rozsadziło delikatnie obudowe, ale udało sie złożyć. W czym może być przyczyna że tak sie dzieję? Z cewką powinno byc raczej wszystko w porządku bo wymnieniana wiosną. GDzie szukać przyczyny?
    • Przez Llukas123
      Witam wszystkich
      Prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu w Belerus-ie 920... Dokladnie rzecz biorac jakims cudem olej z układu hydrualicznego przedostaje sie do skrzyni biegow... Czy ktos z forum mial styczność z taka awaria ?? Bylem u paru znajomych rolnikow, ale kazdy mowil co innego...jeden z nich  stwierdzil ze to wina pompy hydraulicznej 
      Jak myslicie .. Pozdrawiam 
    • Przez toobek
      Witam szanownych kolegów. Mamy taki problem z kuzynem. Posiada on BELARUSA 952 i gdy naciśnie przycisk do grzania świecy płomieniowej to załącza się również rozrusznik. Nie zawsze się tak dzieje, powiedzmy raz na 5 naciśnięć. Rozebraliśmy deskę rozdzielczą, wszystkie wiązki. Przekaźnik od świecy działa prawidłowo świeca grzeje, ale czasami również odpala. Może ktoś się orientuje gdzie szukać przyczyny, albo miał ktoś taki problem? Z góry dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam !!
    • Przez grodzioman
      Panowie ratujcie. Potrzebuję opis bądź zdjęcie jak podłączyć przewody do stacyjki do Belarusa 920 2007r. Wypadła mi stacyjka podczas wymiany i rozłączyły się przewody.  Stacyjka nowego typu, nie moge się połapać który był gdzie. Sprawa dość pilna bo zostałem bez tura przy bydle. 😒
    • Przez potok
      Czy jest możliwe zamontowanie wysprzęglika i pompki od innego ciągnika aby praca sprzęgła była bardziej wygodna.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj