Zaloguj się, aby obserwować  
danda222

ceny maszyn kuhn

Polecane posty

Gość   
Gość

Mógłbyś przynajmniej napisac o jakie konkretnie maszyny chodzi; zielonkowe, uprawowe? Wiele maszyn kuhn znajdziesz na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danda222    3

interesują mnie wszystkie maszyny i zielonkowe i uprawowe

- Kultywatory zębowe CD 300

-siewnik mechaniczny kuhn premia 3000

-rozsiewacz nawozu AXIS 20,1

-kosiarka dyskowa składana pionowo GMD 350

-kosiarka frontalna GMD 2820F compakt

-przetrząsacz GF 502

-zgrabiarka GA 6501

-prasa rolująca zmiennokomorowa VB 2160

-owijarka bel RW 1100

-sieczkarnia do qq MC 90S

i to by było na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Ibrahim
      Mam problem w doborze zgrabiarki. Chcę kupić „kołową” do C 330, a w ostateczności do Zetora 7011. Czy Kuhn GM 3501 to dobre rozwiązanie do ciapka? 
    • Przez Kris1976
      Panowie pytanie o poradę 
      1. Kupno agregatu https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowy-dziekan-orion-apollo-herkules-dociskowy-transport-CID757-IDvyLy5.html  który z tego linka myślałem nad 3 zdjęciem, myślałem na łapami serca ( jak to potocznie mówią )
      2. kupno włoki polowej https://www.olx.pl/oferta/wloka-lakowo-polowa-6m-4-rzedy-CID757-IDtpt8x.html#cc383c9778;promoted
      3. wszytko bedzie pracowac z ciagnikiem Mtz 82 
      4.maszyny nie moga byc wieksze niz 3,20 m taki wjazd posiadam 
      5. Co do włóki to będzie używana tylko do włókowania pola po orce klasa ziemi to I i II
       
    • Przez everto
      witam
      zakupiłem ostatnio wycinak kuhn z windą. chciałbym przerobić go na tura. moje pytanie brzmi jak podłączyć przewody (przez rozdzielacz lub bez) żeby obsługiwać go 3 sekcją od tura? 
      btw winde odrzuciłem, nie potrzebna mi na tura. ktoś juz tak przerabiał ? da sie wogóle tak czy jednak musi być ten rozdzielacz i obsługa ramienia za pomoca dzwigni w rozdzielaczu ?może chaotycznie opisałem ale mam nadzieje ze ktoś ogarnia o co mi kaman xd
      btw2. zdj zapozyczone z neta, ale wycinak jest ten sam

    • Przez PawelKtm525
      Witam chciał bym popytać jak wy rozmawialiscie z sprzedawcami przy kupnie ciągnika , innych maszyn lub kilku u jednego sprzedawcy ile można utargować realnie i jak nie dac się nabic w butelkę. Niestety w tym kraju to tylko każdy patrzy jak nas wydoic z ciężko zarobionych pieniędzy
    • Przez racic
      Zestaw z siewnikiem Cataya 35 000  brutto , plus Amatron 4 , 3440  cena w euro.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj