Gość forterraturbo

Problem z oponą

Polecane posty

Gość forterraturbo   
Gość forterraturbo

Mam problem - mamy forterrę 10641 , która ma tylne opony Barum 18.4r38 , 90%bieżnika . Przy koszeniu rzepaku uderzyliśmy swoim kombajnem w prawą opnę ma ona 6 dziur . Czy według was opłaca się naprawiać czy nie jeśli nowe opony to tylko mitasa bo baruma już nie produkują . Dodam tylko , że Zetor współpracuje z zestawem uprawowo siewnym Hermes + Poznaniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

jesli opona ma przebity bok to nadaje sie na zlom, jesli na czole opony jak najbardziej do zalatania

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

To tez zalezy jakiej wielkosci sa te dziury


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forterraturbo   
Gość forterraturbo

Dzięki za porady opona jest przebita z boku ale AC pokryło i my kupujemy drugą oponę marki Mitas 18. 4 r38 we Wrocławiu a dobry Barum pójdzie na zapas . Jak by ktoś chciał dokładne dane firmy sprzedającej to pisać . Opona u Nich wyszła najtaniej a sprawdzane było w wielu firmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forterraturbo   
Gość forterraturbo

fotki forterry

Edytowano przez forterraturbo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

właśnie zauważyłem, iż w oponie 600/65R38 znajduje się bąbel (średnica około 15cm i wusokość około 4cm) na jej czole - pomiędzy kostkami bieżnika około 15 cm od środka opony, czy firestone daje na swoje produkty jakąś gwarancję? ciągnik ma 1,5 roku i przepracował niecałe 500h, niestety JD ma tylko 12 miesięcy gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bigfarmer9
      witam! Jak w temacie problem polega na tym, że jak silnik sie rozgrzeje wtedy olej traci ciśnienie i świeci sie kontrolka od smarowania, dlatego też moje pytanie czy miał ktoś podobny problem, czy winna jest pompa, wie ktoś może ile kosztuje taka pompa (ponoć jest to pompa rotacyjna) z góry dzięki za odpowieć.
    • Przez Rojda1994
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak mogłbym zamontować lampę błyskową w zetorze Forterra 11441 ale chodzi mi najbardziej o to jak miałbym pociągnąć prąd do niej ponieważ nie mam włącznika w ciagniku zamontowanego i musze robić wszystko od podstaw. a kogut miałby znajdować się tak jak teraz nowe zetory mają. 
      Pozdrawiam.
    • Przez RolnikWM
      Co myślicie o nowych ursusach i nowych zetorach ? czemu je ludzie kupują zamiast (moim zdaniem lepszych) zachodnich ciągników. Może chodzi też o niską cene.Dla mnie nie wiem jak dla was do jednak mimo wszystko ursusy są lepiej wykonane.Piszcie swoje opinie na ten temat
    • Przez Mirek9722
      Witam, podczas dluzszego postoju w warunkach zimowych, zetor ma problem z odpaleniem , akumulatory sprawne, po odpaleniu strasznie kopci , trzeba go dlugo krecic na rozruszniku, czym to jest spowodowane? 
    • Przez Krzychosz2
      zastanawiam się czy w nowych zetorach jest odpowietrzenie skrzyni korbowej tak jak to było w starych ursusach zetorach wychodziła rurka z boku bloku w nowych nie mogę nic takiego znaleźć
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj