lopo

Brona talerzowa do c-330

Polecane posty

bartus16    10

chyba ze sa gorki a tak normalnie to c330 ciaga 1,8 m a niektorzy sie porywaja nawet 2,0 ale to juz za duza do ciapka


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

Ciapek w tej talerzówce 1,8m to musi tak tylko lekko ruszać to ściernisko-nie uwierzę że jest tam zachowana jakaś głębokość :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ale to normalka taki sprzet do ciapka ale nie musi byc gleboko zrobione i tak potem jest to orane


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Na 4-ce nawet jak talerzówka wchodzi głęoko to ciapek nie protestuje ale ja mam lekkie ziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koluniokarol    12

znajomy z sasiedniej wsi c330m ciaga talerzowke 1.60 na lekkiej ziemi to idzie ze hoho


''Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo; bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

c330 z 1.6 to lata jak szalona


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimny90    1

Ja mam talerzówke 2.80 i ciagałem ją do tej pory zetorem 12145 to wogole jej nie czuł jakbym po asfalcie jechał :D W koncu kupiłem zetora 8145 to ją czuje juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiRol    53

Ja kiedyś musiałem takie malutkie pole stalerzować to robiłem z 2,1m z bometu i na 4 szła bez problemu. Ale na dłuższą metę raczej do c330 talerzówki nie ma sensu, bo w tej robocie musi być troche wieksza prędkość a c330 na 4 jest trochę za wolna.

 

Na teren górzysty do c330 to chyba 1.6, ale jak będziesz jechał z górki to śmiało możesz 6 bieg włączyć :D:D


http://www.youtube.com/user/Michalek69pl
Zapraszam do oglądania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie ja robie talerzówka ktora wazy ponad 400 kg ma lekki problem z uniesieniem (stara pompa) ale w polu radzi sobie swietnie na 4 a mam zienie pagorkowate i niekiedy glina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Spokojnie da rade. Poszukaj w temacie jaka talerzówka do C-360, były takie tematy.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alek1992    0

Witam czy jest sens kupować bronę  talerzową o szerokości 1.4m do c330 , czy ktoś takiej używał w c330 myślę że mniejsza lepiej można urobić ziemie z większą prędkością leczy pewnie 1.4 nie pokryje mi traktora.

Edytowano przez Alek1992
doprecyzwoanie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cyprian1219
      Witam!
      Od 2012 roku jestem posiadaczem agregatu ścierniskowego szer. 2.2m (5 łap) i nie jestem zadowolony z jego pracy, co więcej, gdybym wiedział że będzie tak "rył" pola to bym go za dopłatą nie wziął . Wszyscy sąsiedzi i ludzie na agrofoto zachwalali żeby kupić... Do rzeczy. Chodzi o to że ten agregat ani myśli wchodzić tylko rysa po polu obojętnie czy jest mokre po deszczu, suche, czy aż zbite, tylko włóczy sie po powierzchni ścierniska, dodam że mam ziemie 3/4 klasy, cięższe, a jeśli już wchodził to zawsze jedna łapa zostawała na powierzchni. W tym roku postanowiłem że założę mu 6 obciążników od c330 i tak zrobiłem jednak to pomogło tylko w pewnym stopniu bo bez nich wchodziły w ziemię tylko 2 pierwsze a z nimi jeszcze jedna lub dwie z tyłu... Sąsiadom to idzie bez problemu. Zapomniałbym, wymieniłem mu wszystkie te lemiesze czy jak to sie nazywa i próbowałem na rożnym ustawieniu podnośnika ale... Ta maszyna jest chyba przeklęta, a robi takie kopce że wygląda jak bym radłami przejechał. Zawsze starannie poziomuję podnośnik i samą maszynę aby było prosto ale pole zawsze przeryte przez dziki... Czy ktoś z posiadaczy też ma taki problem?
    • Przez slawek4711
      Witam
      Poszukuję agregatu bezorkowego do ursusa 1614. Czy waszym zdaniem agregat szerokości 2.5 m (7lap ) będzie odpowiedni do tego ciągnika? Dodam że gleby 4 5 klasa .Nie wiem czy sobie poradzi żeby w miarę rozsądnie pracować na 25 cm
       
    • Przez jarekvip99
      Zastanawiam sie nad gruberem i stad moje pytanie czy lepiej Mandam kus czy Unia kos? maszyny uzywane 3metry na sprezynach (unia juz ten model nowszy nie ze sprezynami do gory tylko na plasko) no i unia ma talerze krancowe a mandamy starsze nie. obie maszyny na dziobach a nie sercowkach. co lepsze i lepiej daje rade w susze?
    • Przez darus74
      Witam, proszę użytkowników w/w brony o opinie. Potrzebuje opini na temat nowych piast na łożyskach stożkowych i wału doprwiajacego croskil wersja gumowa stosowana u Batyry.
    • Przez Szymcio80
      Witam, jakie macie opinie o agregacie ścierniskowym Kwas, rozważam nad wersją 3m z wałem daszkowym. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj