Skocz do zawartości

Zdjęcie

DEUTZ-FAHR M660 poważny problem z instalacją!!!

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Tomek260294

Tomek260294

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:sportowe motocykle, maszyny rolnicze, rolnictwo

Napisany 27 lipiec 2013 - 19:47

DEUTZ-FAHR M660 poważny problem z instalacją!!! Witam, potrzebuję pomocy, mam kompletny zanik prądu na całym kombajnie(żadnej reakcji, akumlator w porządku). Ostatnie przygotowania do żniw, pozostało mi tylko podłączenie halogena oświecającego rurę wysypową, (dziś nie sprawdzałem ale prawdopodobnie jest H3 o zbyt dużej mocy bo jak podłaczyłem halogen to 2 razy spaliłem bezpiecznik, podłączając bezpośrednio bez przekażników, ale powinno wytrzymać), spróbowałem się więc podłączyć pod zapalniczkę i wszystko zgasło, kontrolki się nie odzywają, nie ma wcale prądu... miał ktoś taką przygodę>?? może stacyjka się spaliła>?? dodam, że już wcześniej nie łączyła, nie miałem światła drogowego(prawego) poruszałem wsówkami(od kabli lamp drogowych) przy stacyjce i działało wszystko ok, teraz znów był ten sam problem...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
DEUTZ-FAHR M660 poważny problem z instalacją!!! Dzisiaj, 05:48
  •  

#2 Share tommy83

tommy83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 28 lipiec 2013 - 06:51

DEUTZ-FAHR M660 poważny problem z instalacją!!! Mi się zdaje że to stacyjka tam idzie prąd z akumulatora bez pośrednio ale nie mam pewności sprawdź kontrolką czy prąd dochodzi do stacyjki. I na przyszłość nie podłączaj nic bez bezpiecznika przeciążeniowego.

#3 Share akmaly

akmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 28 lipiec 2013 - 08:07

DEUTZ-FAHR M660 poważny problem z instalacją!!! Sprawdź czy poza bezpiecznikami w desce nie ma bezpiecznika na przewodzie, np. na wejściu do stacyjki.

#4 Share Tomek260294

Tomek260294

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 28 lipiec 2013 - 16:30

DEUTZ-FAHR M660 poważny problem z instalacją!!! są bezpieczniki przeciążeniowe na przewodach ale wszystkie ok... jutro poszperam i postaram się znaleść wadę. odezwę się...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share robert983

robert983

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 384 postów

Napisany 28 lipiec 2013 - 22:01

DEUTZ-FAHR M660 poważny problem z instalacją!!! Popieram kolegów, lepiej z instalacją nie kombinować trzeba zabezpieczyć bezpiecznikiem bo o zwarcie i pożar nie trudno pozdrawiam

Edytowany przez robert983, 28 lipiec 2013 - 22:07.

#6 Share Tomek260294

Tomek260294

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 28 lipiec 2013 - 22:08

DEUTZ-FAHR M660 poważny problem z instalacją!!! mówisz ogólne o tym modelu, że ładnie wygląda czy widziałeś mój>?:) co do niespodzianek to zobaczymy jutro co się będzie działo bo pójdzie w zboże... na dniach wstawie fotkę, osobiście bardzo mi się podoba.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share robert983

robert983

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 384 postów

Napisany 29 lipiec 2013 - 22:49

DEUTZ-FAHR M660 poważny problem z instalacją!!! Witam ogólnie fahry to zgrabne kombajny ale pisałem w innej stronie[pomyliłem się ] ale fotkę chętnie zobaczę i mam nadzieję że spisze się świetnie pozdrawiam sam mam df m 900 super sprzęt ma swoje mankamenty ale to dobre kombajny mam go trzy lata i nigdy na polu mnie nie zawiódł.