Magda80

szyba do Claasa -gdzie kupic?

Polecane posty

Magda80    0

Witam, czy ktos sie orientuje gdzie moge kupic szybe ( boczna,otwierana) do Classa Dominatora76? Przeszukalam internet,ale trudno cos dostac. Mieszkam w woj. Lubelskim. Dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
recrut83    0

Witam odświeżę temat wszędzie szukam i nie mogę znaleźć szyby do CLAASa DOMINATORA 98 przedniej i lewej narożnej?? może ktoś pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
recrut83    0

A czy to ma znaczenie w czasach internetu i kurierów ?? mogą być nowe i używane na E-szyby nie mają w paru agro sklepach się pytałem, wysyłałem zapytania  i nic ,ale jak to komu pomoże to województwo Łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Jeśli uważasz że nie ma znaczenia no to nie ma o czym mówić,czysta arogancja!Twoja sprawa gdzie mieszkasz i tyle , szukaj sobie dalej  i nie zawracaj głowy innym tu, jeśli tak uważasz a pomóc to chyba miało Tobie nie nam na forum, bo z tym o pomoc tu wystąpiłeś i w takim razie mi to na pewno w niczym nie pomoże, i sobie radż  sam,bo i nam to w niczym też nie pomoże Twoja arogancja- amen.Powodzenia w poszukiwaniach.

Edytowano przez wieslaw16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
recrut83    0

Nie lubię takich ludzi co polonizują a nie przechodzą do sedna sprawy, a w sumie nie wnoszą nic do tematu tylko swoje wywody zadajesz konkretne pytanie konkretna odpowiedz , nie wiesz nic na temat nie wypowiadaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Praktycznie każdą szybę dostaniesz w 3eszyby tu masz ich sklep:

http://sklep.firma3e.pl/

Wysyłają na miejsce, szyby dobrze zabezpieczone ( przynajmniej do mnie :))

Zapomniałem dodać żebyś nie sugerował się ofertą tego sklepu ponieważ oni docinają na wymiar.

Edytowano przez akmaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Nie lubię takich ludzi co polonizują a nie przechodzą do sedna sprawy, a w sumie nie wnoszą nic do tematu tylko swoje wywody zadajesz konkretne pytanie konkretna odpowiedz , nie wiesz nic na temat nie wypowiadaj się.

Co Ty kolego wniosłeś swoim postem do tego tematu, ponadto możesz wyjaśnić co znaczy i ma wspólnego do tematu i w tym temacie ,Twoje słowo "polonizują" używasz terminologii której sam nie rozumiesz znaczenia tego wyrazu jak widzę, więc się lepiej nie udzielaj bo sam nie wiesz nawet o czym piszesz.Polonizowanie Twoje, to coś zupełnie co nic tu nie ma wspólnego z tematem, Jedynie Tobie polonizowanie by się przydało,więc proponuje zajrzeć do słowniczka co poszczególne słowo (wyrażenie) oznacza ,którego chcesz użyć kolego :lol:Polonizator się znalazł :D

Edytowano przez wieslaw16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Peron
      Jak zaradzić?
    • Przez marek3080
      Jaką długość mają siłowniki tylnej szyby przy ciągniku 3080? Jeśli ktoś ma u siebie oryginalne to czy mógłby zmierzyć i napisać jaką mają długość. Jeśli ktoś wie może pasują tam od czegoś innego? Dzięki za odpowiedzi
    • Przez sznajdik
      mam pytanie odnośnie szyby w drzwiach w mf 3060 dokładnie chodzi o to że mi wypadła bo puściła ta część gumowa która służyła jako zawias i nie mam pojęcia czym ją wkleić żeby działało na tej samej zasadzie kolega lakiernik samochodowy robił różne doświadczenia z klejami, silikonami itp. i nic. m Może ktoś miał taki problem i wie jak go rozwiązać?
    • Przez Tomek9a1
      Witam chciałbym się dowiedzieć jak powinna być zamocowana tylna dolna szyba. Mój ursus był kupiony bez tej szyby a chciałbym ją założyć tylko nie wiem jak bo niema tam żadnej ramki . Jak by ktoś miał fotki jak to jest zbudowane. Z góry dziękuje
    • Przez rob334
      Witam.
      Wie ktoś może gdzie mógłbym dostać tanio taką szybe, bo zamawiałem w firmie agroglas tą szybe już w lipcu i do tej pory jeszcze nie weszła na produkcje. Zapewniają mnie ze za dwa tygodnie juz bedzie, ale ciekawe
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj