Skocz do zawartości

Zdjęcie

Komfort w waszych ciągnikach

41 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3532 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 16:01

Komfort w waszych ciągnikach

a czy tej amortyzacji czasem nie dało by rady samemu zrobić?? na przykład kiedyś wdziałem koles miał w fendt 610ls amortyzacje kabiny najprawdopodobniej sam ją zrobił. zawsze mnie to zastanawiało jak to jest zrobione przecireż jak powisić kabine na 4 poduszkach powitrznych to czy nie bedzie ją zsówać chyba musi byc jakieś dodatkowe trzymanie czyż nie a może jak ktoś ma albo ma jakies zdjecia to może niech wstawi bardzo bym był wdzieczny bo też zawsze chciałem do swojego ciągnika cos takiego zrobić.

Poduszki pneumatyczne są tylko z tyłu, z przodu są tylko gumowe.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Komfort w waszych ciągnikach Dzisiaj, 03:19
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Komfort w waszych ciągnikach Dzisiaj, 03:19
  •  

#42 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 14 kwiecień 2009 - 23:11

Komfort w waszych ciągnikach W NH TM 155 i 175 jest amortyzacja kabiny i fotel pneumatyczny, ale brakuje miękkiej osi - ona bardzo dużo daje, szczególnie jadąc daleko na pole lub 30 km z ziemniakami. W forterze 10641 przydałby się fotel grammera ale niestety nie ma. Komfort jazdy o wiele gorszy niż w NH TM ze względu na brak amortyzacji kabiny. W ursusie 1212 na miękkim przodku mniej dziury czuć niż w forterze, poza tym forterra skacze po drodze jak ping pong, a 1212 jest dłuższa cięższa i miękki przód i szybka skrzynia - do transportu git póki nie jest zimno hehe.

Dodaj odpowiedź