Skocz do zawartości

Zdjęcie

Komfort w waszych ciągnikach

41 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Karol I

Karol I

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 30 grudzień 2007 - 16:55

Komfort w waszych ciągnikach Kto z was posiada ciągnik z resorowaną przednią osią, amortyzacją kabiny i pneumatycznym fotelem? Jaki macie komfort swoich ciągników? Czy zainwestowalibyście w amortyzację kabiny?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Komfort w waszych ciągnikach Dzisiaj, 02:07
  •  

#2 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 30 grudzień 2007 - 17:00

Komfort w waszych ciągnikach Ja mam wszystkie takie bajery w C-360. :( W Mtz by mi się troche klima przydała, fotel... czy ja wiem, napewno lepiej jakby nie był drogi to napewno, a ty posiadasz takie bajery w ciągniku?
 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

#3 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 30 grudzień 2007 - 17:03

Komfort w waszych ciągnikach no raczej :( , jedziesz po nierownych plytach 25km/h z zawieszonymi narzedziami na przednim i tylnym TUZie (tez amortyzowanych) i nie czujesz zadnych wstrzasow ani nic sie z narzedziami nie dzieje, a U1614 przy 10km/h malo bron nie pogubi, fotel sam chce cie wyrzucic z kabiny, czasem dotkniesz glowa sufitu, jadac po tej samej drodze
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Agrotron155

Agrotron155

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 408 postów

Napisany 30 grudzień 2007 - 17:09

no raczej :( , jedziesz po nierownych plytach 25km/h z zawieszonymi narzedziami na przednim i tylnym TUZie (tez amortyzowanych) i nie czujesz zadnych wstrzasow ani nic sie z narzedziami nie dzieje, a U1614 przy 10km/h malo bron nie pogubi, fotel sam chce cie wyrzucic z kabiny, czasem dotkniesz glowa sufitu, jadac po tej samej drodze

tak samo jak u mnie też jak się jedzie df-em 30 km/h to nic nie czuć a jak jade ursusem 902 15 km/h to w kabinie to ja fruwam razem z kluczami które są w ciągniku

#5 Share Karol I

Karol I

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 30 grudzień 2007 - 17:10

Komfort w waszych ciągnikach Głównie chodzi mi o amortyzację kabiny, której nie posiadamy. Bo co z takiego ciągnika jak przednia oś miękka, siedzenie pneumatyczne a i tak kabiną tłucze.

#6 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 30 grudzień 2007 - 17:10

Komfort w waszych ciągnikach To trzeba pasy dorobić :(
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#7 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 30 grudzień 2007 - 17:11

Kto z was posiada ciągnik z resorowaną przednią osią, amortyzacją kabiny i pneumatycznym fotelem? Jaki macie komfort swoich ciągników? Czy zainwestowalibyście w amortyzację kabiny?

amortyzacja kabiny, tzn co jak to działa i w jakich ciągnikach jest z niższej półki cenopwej/?

#8 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 30 grudzień 2007 - 17:15

Komfort w waszych ciągnikach Tak wogule to wam chodzi o amortyzacje kabiny tak jak w tych nowych zachodnich? Czy tylko o kabine amortyzowana np. na gumach itp.
 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

#9 Share Karol I

Karol I

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 30 grudzień 2007 - 17:26

Komfort w waszych ciągnikach Amortyzacja kabiny jak np. w tirach, bo gumy to są przeważnie standardowo. W zagranicznych ciągnikach to pewnie amortyzacje kabiny mają w standardzie, nie wiem dokładnie jak to jest.

#10 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 30 grudzień 2007 - 17:30

Komfort w waszych ciągnikach A jak to jest w JD, bo gdzies czytalem ze funkcje amortyzacji kabiny przejmuje fotel Active Seat

Honda - The Power of Dreams :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 30 grudzień 2007 - 17:47

Komfort w waszych ciągnikach no jd nie oferuja amortyzowanej kabiny, w standarcie to tylko fendt i claas, a u reszty producentow mozna w opcji (napewno do tych koncernu SDF i valtr, nie pamietam jak jest w CNH, MF i innych)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#12 Share mav

mav

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 30 grudzień 2007 - 18:28

no jd nie oferują amortyzowanej kabiny, w standarcie to tylko fendt i claas, a u reszty producentow mozna w opcji (napewno do tych koncernu SDF i valtr, nie pamietam jak jest w CNH, MF i innych)

JD ma amortyzacje kabiny (w końcu sam ją posiadam) w opcji. Fendt ma w standardzie amortyzacje kabiny.. tylko że czego Fendt nie ma w standardzie?:(
NH ma w standardzie amortyzowaną kabine w modelach od T6000 wzwyż odpowiednio tak samo Case

#13 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 30 grudzień 2007 - 18:30

Komfort w waszych ciągnikach To @mav mozna miec amortyzowana kabine i fotel Active Seat jednoczesnie??

Honda - The Power of Dreams :)

#14 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 grudzień 2007 - 18:41

Komfort w waszych ciągnikach Ja mam tylko siedzenie pneumatyczne Grammer w MF, całkiem przyjemnie się jeździ :(. Z tego co wiem to jako pierwsze amortyzację kabiny wprowadziło Renault.

#15 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 30 grudzień 2007 - 18:53

Z tego co wiem to jako pierwsze amortyzację kabiny wprowadziło Renault.

Znajomy ma Renówke z 1994 roku i amortyzowaną kabine, buja sie jak w ciężarówce :( Przydała by mi sie taka, bo nawet najlepszy fotel jej nie zastąpi :(

#16 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 grudzień 2007 - 19:01

Komfort w waszych ciągnikach Nom, Renault w tamtych latach nie był złym ciągnikiem, komfort + silnik MWM... Czego chcieć więcej.

#17 Share DJBOMBA12

DJBOMBA12

Chudy

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 30 grudzień 2007 - 19:08

Komfort w waszych ciągnikach u mnie z tych wszytkich co wymieniłes mam oprucz resorowanej kabiny(moze troszke). W trasporcie jest ciezko bez resorowanej kabiny. Ale chentnie bym zaimwestował w tresorowanie jak bym mógł!!!!!
W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

#18 Share matidi

matidi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisany 30 grudzień 2007 - 21:48

Komfort w waszych ciągnikach ja w moim mf3670 1994 mam resorowana kabine i fotel grammer

#19 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 grudzień 2007 - 21:56

Komfort w waszych ciągnikach ja mam kabine na gumach przy 1614 i 5714 ale to tylko trochę daje komfortu najważniejszy jest fotel

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share ZetorPower

ZetorPower

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów

Napisany 30 grudzień 2007 - 22:43

Komfort w waszych ciągnikach a mam w 10540 siedzenie grammera i kabine zawieszoną a i w 18345 mam siedzenie grammera ale niema to jak siedzenie na sprzeżynie w 7211 to jest to!!
zetor 7211
zetor 10540
zetor 18345
XTZ T-150K

Dodaj odpowiedź