Belarus820

Złaczki do pasów

Polecane posty

Belarus820    5

Witam.

 

Szczeliły mi złaczki od pasów wygładaja one jak drut zwiniety i chce kupić nowe złaczki MS 25 moje pytanie brzmi czy bede musiał uciąc ten pasy z 2cm zeby te stare dziury usunoc czy poprostu w te same dziurki i czy sie nie urwie. i jak skróce ten 2 cm to czy pasy nie beda za krutkie mówie tylko o 3pasach. prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

musisz skrocic pas i zrobiz nowe zaciski, a jak bedzie za krotki to poprostu skroc go o jakies 20cm i wstaw kawalek toche dluzszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belarus820    5

bo jest ich 7 jeden szczełi a dwa sie ledwo trzymia to bede musiał je uciac te 20cm 30cm i dosztukowac..

 

bo jest ich 7 jeden szczełi a dwa sie ledwo trzymia to bede musiał je uciac te 20cm 30cm i dosztukowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SebsoN    23

Jeżeli pasy nie są bardzo krótkie tzn.bardzo naciągnięte to możesz po 2 cm skrócic chyba że są tak napięte, że wycierają rolki to wtedy bedziesz musiał zrobic jak pisze peres100. :)


"I will never put my name on a product that does not have in it the best that is in me." JOHN DEERE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SebsoN    23

Może dlatego żeby zapinka nie była na zapince wtedy pas jest bardziej elastyczny i lepiej chodzi po rolkach :D


"I will never put my name on a product that does not have in it the best that is in me." JOHN DEERE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez NABUCH
      Witajcie .Poszukuję złączek hydraulicznych do siłowników przyczepy o ile się nie mylę D46. Chciałbym dołożyć dodatkowe złącze kątowe 90st żeby przewód nie był taki przegięty . Byłem dzisiaj w agromie ale wszystkie złączki jakie mają są na tzw stożek a u mnie wszystkie są podobno starego typu czyli proste bez żadnego stożka i uszczelnienie następuje przez czoło a nie przez skos boków stożka. Wydaje mi się że połączenie stożka i prostego złącza będzie bardzo słabe . Poszukuję 2 złączek kątowych 90st męsko żeńska na gwint M22 o prostym typie łączenia a nie stożkowym . Proszę o podanie gdzie można coś takiego kupić Pozdrawiam Wojtek
    • Przez pawelek11
      Witam. Dziś do firmy w której pracuje przyjechał rozrzutnik warfama n-266 z 2012r. Po podłączeniu go do ciągnika i uruchomieniu napodkaliśmy jeden problem. Mianowicie taśma rozrzutnika przesuwa się do przodu po zamianie przewodów dalej to samo.  Tu moje pytanie. Czy w tym rozrzutniku w jakiś sposób przełącza się posów taśmy przód-tył?
    • Przez kiejdal
      witam . czy orientuje się ktoś z gdzie mozna zakuć pasy w okolicach Lublina? A najlepiej Łęcznej . Moze ktos z was sie tym zajmuje ? pasy od starej john deerki
    • Przez Kacperkuj-pom
      Panowie jaka dlugosc powinly miec pasy w prasie john deere 545 
    • Przez shiftmp3
      Witam serdecznie mam prośbę do posiadaczy prasy JD 550 z odrzutnikiem bel, a mianowicie tam od siłownika klapy idzie płaskownik z otworami, do którego prawdopodobnie jest montowana linka która ma za zadanie podnosić odrzutnik do góry aby bela swobodnie wypadła.  Wiec potrzebował bym zdj jak ta linka ma być poprowadzona aby było wszystko ok i długość. Teraz drugi problem. Nigdy nie miałem styczności z prasa pasowa i jeżeli mam spinki ciut rozerwane i wytarte to muszę je wywalić odciąć kawałek pasa tam gdzie były montowane stare ? i następnie zamontować nowe i będzie dobrze ?  czy trzeba robić wstawkę ?   Pozdrawiam !
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj