Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prasa John Deere 550

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share slawekstanderski

slawekstanderski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 25 lipiec 2013 - 12:55

Prasa John Deere 550 Kupilem prase john deere 550 wszystko mialo byc sprawne a tu lipa podczas belowania okazalo sie ze nie mozna puscic sznurka aby owiniac nim bele.Najpierw sprawdzalem mechanizmy i ustawienia dzwigienek od regulacji wielkosci beli itp nic nie dalo. Potem zobaczylem ze bylo malo oleju w pompie hydraulicznej to wlalem olej i probowalem odpowietrzyc caly uklad odkrecajac przewody przy silowniku niestety nic.nie dalo uwage moja skierowalem do pomki otoz sprawdzilem czy napewno pasek jest naciagniety i czy kolo od pomki sie kreci i sie krecilo ale pompka nie dawala zadnego cisnienia oleju nigdzie nie lecial z zadnego z przewodow nawet przy pompce odkrecalem i filtr i nic 0 reakcji wiec dzisiaj ja wyjalem bo slyszalem ze tam w srodku pomki sa takie lopatki co wysuwaja sie od sily odsrodowej i pchaja olej i to one mogly sie zaciac po zimie(doda ze prasa byla sciagnieta zza granicy)albo jak jest zly olej itp.wyczyscilem lopati wszystko chodzilo leciutko lecz po zlozeniu znowu 0 reakcji chcialem odpowietrzyc uklad luzujac przewody przy silowniku potem juz wszystkie przewody poluzowalem i nic znowu 0 cisnienia i czego kolwiek.Jutro mam zamiar spuscic olej odlaczyc filt i wlac ropy w celu zoabczenia czy pojdzie on przez pomke bo juz nie wiem co robic.Pol dnia grzebania przy niej i dalej efektu nie ma prosze was o jakies porady moze zle odpowietrzam uklad czy cos w tym stylu nie wiem ponoc to sa dobre prasy wiec sie nie poddaje jeszcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prasa John Deere 550 Dzisiaj, 18:04
  •  

#2 Share akaku

akaku

MłodyRolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 620 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja

Napisany 25 lipiec 2013 - 19:32

Prasa John Deere 550 Słhyszałem, że sasiad wiertasrka odpowietrzał z 30 min pompke bo po wymianie tak sie zapowietrzył układ i też nie chciała mu podawać sznurka, wiec odpowietrrz i bedzie dobrze :)
Case <3

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share SebsoN

SebsoN

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Muzyka,Sport

Napisany 25 lipiec 2013 - 20:22

Prasa John Deere 550 Musisz wszystko po kolei odpowietrzyć ;) .A olej jaki tam jest to ATF III.Jak nadal bedzie się coś działo albo to nic nie da to pisz. :)
"I will never put my name on a product that does not have in it the best that is in me." JOHN DEERE .