Skocz do zawartości

Zdjęcie

oszuści paliwa

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Czterdziestolatek

Czterdziestolatek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 20 październik 2013 - 08:48

oszuści paliwa

Kolego sugerujesz ze dotawca do stacji dolewa niweiadomo czego ,przecież to cysterna tankowana do pełna chyba że rozwozi po rolnikach i firmach no to wtey tak ,niedaleko mnie jestcentrala paliwowa w Rejowcu wożą koleją cysternami i z tamtąd to samo paliwo z uszlachetniaczami trafia na poszczegulne patronackie stacje wraz z uszlachetniaczami danej markii ,to tyle a paliwo samo w sobie jest to samo.

nie kolego ja mówię że właściciel prywatnej stacji zamawia oszukane paliwo które mu przywozi tylko w nocy autocysterna która już ma swój wiek z bardzo daleko i spuszcza te breje do zbiorników i nie bierze paliwa z nafto-bazy która jest w odległości 30 km.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
oszuści paliwa Dzisiaj, 16:21
  •  

#22 Share wieslaw16

wieslaw16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1012 postów

Napisany 25 grudzień 2013 - 00:00

oszuści paliwa Witam, tak to jest koledzy z tymi paliwami, u mnie w zbiornikach w środku rdza na siłę wchodzi na ścianki i korek, zaś sąsiad wymieniał filtry i to co metalowe było przy wkładach w filtrach to tylko same strzępki metalowe zostały i masa rdzy w kielichach w środku , i myślałem że albo te bio dodatki to robią, albo czerwona kwasem odbarwiana, innej opcji nie widzę ,co prawda u nas złapali jeden duży punkt co na masową skalę ten proceder uprawiali z odbarwianiem opałówki, całe noce cysterny kursowały i większość stacji paliw zaopatrywały w to cudo, tak że 15 osób trafiło za kraty, ale cóż z tego jak to my tego koszty ponosimy naprawiając pompy, wtryski itd.nam kosztów nikt nie zwróci ,sam się nie raz zastanawiałem tankując ropę skąd tak intensywny zapach kwasu jakby ocet tankował do zbiornika nie ropę, myślałem że to może te dodatki mają taki zapach ,ale jak zobaczyłem rdzę w zbiorniku to rozwiało moje wątpliwości , a szczególnie jak siadła mi pompa wtryskowa ,że to nie zapach bio dodatków, bo by rdzy nie było w zbiorniku, a raczej kwas dodawany do odbarwiania paliwa, a i sam pompiarz stwierdził że przytarta sekcja z powodu złej jakości paliwa tak że aż trybiki obcięło w pompie i że kiepskie paliwo to zrobiło i to jest przyczyna tej awarii.W promieniu 50km w okół mnie nie można było dobrego paliwa znależć tak to było zaawansowane bardzo ,dopiero teraz to się zmieniło, tylko ciekawe na jak długo ;) Pozdrawiam.

Edytowany przez wieslaw16, 25 grudzień 2013 - 20:32.

#23 Share Bieda

Bieda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 25 grudzień 2013 - 08:41

oszuści paliwa Zmień w wypowiedzi nazwę CPN na stacja paliw bo możesz mieć problemy jak odpowiedni ludzie to przeczytają.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share kamil496

kamil496

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 609 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo

Napisany 25 grudzień 2013 - 09:29

oszuści paliwa Uwaga na stację paliw między Imielnicą a Sobowicami powiat Jedrzejowskim. Tam jest najgorszy bubel, wójka 3 letni new holland poszły 3 sekcje a wydatkek 8 tyś, zaś ursusowi c 330 nic mu sie nie stało tylko w ogóle nie chciał chodzić na tym ,, cudnym paliwie''

Edytowany przez kamil496, 25 grudzień 2013 - 09:41.

#25 Share waldemaros

waldemaros

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 25 grudzień 2013 - 09:42

oszuści paliwa kamil wiem gdzie ta stacja czesto jezdze kolo niej do czestochowy ale nigdy nie tankowalem aczkolwiek raz mialem zamiar tankowacwiec dzieki za ostrzezenie bo by bylo po premiumce

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share kamil496

kamil496

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 609 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo

Napisany 25 grudzień 2013 - 10:28

oszuści paliwa Spoko ^^ Wiesz, oni sobie leją do ciężarówek, koparek itd. swoje ,, lepsze'' paliwo z osobnych ,,beczek'' a co najgorsze to próbują opchnąć. Zarówno ON jak i Benzyna są takiej samej jakości czyli 0