mazurek1212

oszuści paliwa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kamil496    39

Spoko ^^ Wiesz, oni sobie leją do ciężarówek, koparek itd. swoje ,, lepsze'' paliwo z osobnych ,,beczek'' a co najgorsze to próbują opchnąć. Zarówno ON jak i Benzyna są takiej samej jakości czyli 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez d___b
      Od dwóch dni kręcą się dwa podejrzane typy samochodem marki MAN (niebieska solówka) na rejestracjach KLI.
      Gościu mówił, że firma ma siedzibę w Radomsku.
      Jeżdżą przez wsie i obserwują jadąc powoli zachowują się podejrzanie. Oferują wysokie ceny niby gotówka + faktura vat. Nawet wrócił się po paru minutach żeby dać tyle i ile chciałem.
      Takie zachowanie nie jest normalne więc oczekuje, że ktoś już się ze tchnął z nimi.
      Chyba, że ktoś już sprzedawał i pomimo dziwnego zachowania to wszystko przebiega normalnie.
       
       
      Pytam się bo teraz nikomu nie można wierzyć nawet ostatnio kolesie skupujący akumulatory itp. okazali się cyganami.
      A cygani okradają emerytury w biały dzień.
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam chciałbym ostrzec wszystkich przed sprzedającym z okolic Wandowa woj. wielkopolskie, który specjalizuje się w sprzedaży kombajnów marki claas dominator, maszyny są wyszykowane tylko powierzchownie często gęsto ściągane w beznadziejnym stanie, niestety ja złapałem się na jego haczyk. Zakupiłem u szanownego pana kombajn marki claas, który był w stanie wręcz idealnym, z racji szybkiego ukończenia żniw zdecydowałem się na szybki zakup i to był mój błąd, według zapewnień sprzedającego maszyna gotowa do pracy, w rzeczywistości po zakupie rozleciała się w drobny mak sieczkarnia, po przeanalizowaniu przez autoryzowany serwis Claasa okazało się, że wał był złożony z dwóch elementów, w obudowach były łożyska zużyte, po głębszej analizie okazało się, że brakuje w znacznej części czujników a dużo elementów dorobione były na wzór. Przestrzegam wszystkich forumowiczów przed szybkim i pochopnym kupowaniem maszyn rolniczych, naprawdę warto wydać te 200-500zł na serwisanta, która przejrzy sprzęt prze zakupem. Próbowałem sprawę załatwić osobiście ale sprzedający śmiał się ironicznie i powtarzał cytuje NIE JEST PAN PIERWSZYM I OSTATNIM.... skorzystałem z pomocy adwokata i dzięki jego pismom i groźbą skierowania sprawy do sądu udało mi się wymienić wadliwy element jakim była sieczkarnia, cały proces trwał od lipca 2013 do stycznia 2014. Także szanowni forumowicze uważajcie i sprawdzajcie bo dużo jest nieuczciwych handlarzy, którzy tylko czekają.Sprawa zakończyła się mam nadzieję pozytywnie chociaż ostateczna próba maszyny odbędzie się w te żniwa i to zadecyduje czy zostanie w moim gospodarstwie.
    • Przez darolee
      Witam szanowne koleżanki i kolegów. Jak w temacie chciałbym założyć nowy i myślę, że interesujący niejednego z nas wątek uczciwości podmiotów prowadzących skupy płodów rolnych. Nie wiem czy słabo szukałem, ale takowego nie znalazłem.Jakie podmioty są w Waszej opinii dobrymi, terminowymi płatnikami, a jakich kupców unikać, bo nie płacą lub zwlekają z płatnością. Napiszcie też co sprzedawaliście by wiedzieć w jakim obszarze się poruszamy. I raczej proszę o opinie własne lub potwierdzone, a nie takie- ktoś powiedział, że ktoś powiedział....
       
      To może zacznę:
       
      Nigdy nie miałem problemów z płatnościami i polecam:
      1) Damłyn (pszenica)
      2) Elewarr (pszenica, rzepak)
      3) Gdańskie Młyny (pszenica)
      4) Elewator Jabłowo (pszenica)
      5) Glencore (pszenica, rzepak)
      6) Glenport (pszenica, rzepak)
      7) Bi-Rol Andrzej Biraga (pszenica)
      8) Chemirol (pszenica, rzepak)
      9) Agrolok (pszenica, rzepak)
      10) Herbs&Spices Jerzy kosmalski (kminek)
       
      Nie polecam:
      1) Pomorskie Młyny (pszenica) - problem z płatnością, przeciąganie zapłaty, choć nie słyszałem by komuś nie zapłacili, ale robi się nerwowo
      2) Firma Zielarska Lewandowski (kminek, ogórecznik) - jak wyżej bardzo przeciąga płatności, nawet o kilka miesięcy względem podpisanej umowy. Z racji niszowej produkcji znam trochę osób, które współpracowały z tą firmą i w mojej okolicy nie słyszałem by komuś nie zapłacił.
       
      Interesowała by mnie opinia na temat takich firm jak CEFETRA i Agro-Trust
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj