Skocz do zawartości

Zdjęcie

Blokada mechanizmu różnicowego

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Pablito1

Pablito1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 24 lipiec 2013 - 13:21

Blokada mechanizmu różnicowego Co zrobić żeby jej nie wciskać nogą tylko przełożyć gdzieś indziej aby włączać ją ręcznie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Blokada mechanizmu różnicowego Dzisiaj, 17:21
  •  

#2 Share grzegorzchylak

grzegorzchylak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 24 lipiec 2013 - 13:27

Blokada mechanizmu różnicowego nie ma takiej potrzeby. prawa noga naciska, a ręka na ręcznym gazie

#3 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 24 lipiec 2013 - 20:47

Blokada mechanizmu różnicowego Skoro kolega się pyta widać ma taką potrzebę.
Załączanie blokady ręką nie jest złym pomysłem. Lepiej sterować ręką blokadę niż gaz. Nogą lepiej steruje się gazem, bo lepiej zsynchronizować ją z drugą od sprzęgła.

#4 Share Pablito1

Pablito1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 25 lipiec 2013 - 08:58

Blokada mechanizmu różnicowego mtracz słusznie zauważyl bo prawą nogą gaz a lewą pilnoweać sprzęgła i gdyby blokada była ręką byłoby całkiem wygodnie

#5 Share pawel807

pawel807

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 25 lipiec 2013 - 21:28

Blokada mechanizmu różnicowego Proszę bardzo łatwo i jak wygodnie :

Dodany obrazek

#6 Share Marcelix

Marcelix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 26 lipiec 2013 - 10:17

Blokada mechanizmu różnicowego Muszę przyznać, że bardzo świetny patent. Też kiedyś myślałem żeby zrobić coś takiego, ale z biegiem codzienności gdzieś pomysł umarł. Szczerze mówią c to miałem w głowie podobny plan.

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share redman997

redman997

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 28 lipiec 2013 - 12:16

Blokada mechanizmu różnicowego A wiecie może Mości Panowie jaka jest przyczyna tego, iż po wciśnięciu blokady, ta zostaje tam na stałe i nawet trudno za pomocą jakiegoś narzędzia ją wyciągnąć. Poniękąd rozwiązuje to problem pracy gdy trzeba się posiłkować blokadą ale z drugiej strony bardzo utrudnia życie gdy należy ją zwolnić.

#8 Share Voo

Voo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 263 postów

Napisany 28 lipiec 2013 - 12:43

Blokada mechanizmu różnicowego redman Sprawdź miejsce zaznaczone niebieską strzałeczką.Tam od piasku i brudu potrafi się mocno blokować.

Załączone miniaturki

• blokada.jpg

#9 Share Marcelix

Marcelix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 28 lipiec 2013 - 16:32

Blokada mechanizmu różnicowego U mnie natomiast jest wręcz odwrotnie. Coś się pochrzaniło z blokadą i nawet jak stanę na tą dźwignię całym swoim ciężarem to wypycha razem ze mną do góry. Miał już ktoś takie objawy?

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

#10 Share redman997

redman997

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 28 lipiec 2013 - 16:35

Blokada mechanizmu różnicowego Dzięki, znajdę chwile w tygodniu to sprawdze to miejsce w pierwszej kolejności.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 28 lipiec 2013 - 17:10

Blokada mechanizmu różnicowego

U mnie natomiast jest wręcz odwrotnie. Coś się pochrzaniło z blokadą i nawet jak stanę na tą dźwignię całym swoim ciężarem to wypycha razem ze mną do góry. Miał już ktoś takie objawy?

A pedał blokady wchodzi? Bo możę masz właśnie problem z brudem pod podłogą, pod pedałem (Patrz zdjęcie wyżej) i przez to nie możesz wcisnąć blokady do końca i sprzęgiełko blokady nie nasuwa sie całe i odbija.
Zajżyj dobrze bo może przykleił sie, ubił brud i nie dużo piotrzeba, skok pedału sie zmniejszy.