Skocz do zawartości

Zdjęcie

grimme SE 70 20

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wrobelek02

wrobelek02

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 24 lipiec 2013 - 05:28

grimme SE 70 20 Witam, czy ktoś z użytkowników jest w posiadaniu tego modelu kombajnu do ziemniaków. Potrzebuję pewnych zdjęć jednego z układów. Będe bardzo wdzięczny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
grimme SE 70 20 Dzisiaj, 06:14
  •  

#2 Share mikad

mikad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 906 postów

Napisany 24 lipiec 2013 - 08:12

grimme SE 70 20 A co konkretnie potrzebujesz? Ja mam 75-40 wiele podzespołów jest podobnych tylko w większej skali. Jeżeli potrzebujesz katalogu to są na stronie agroparts.com

#3 Share wrobelek02

wrobelek02

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 24 lipiec 2013 - 11:28

grimme SE 70 20 Potrzebuję zdjęć tych walców z trybami co są na górze za taśmą, między nimi jest płaski walec. zdjęcia od zewnątrz pod osłoną tam są łańcuchy 3 jeden długi i z drugiejstrony od środka kombajnu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share mikad

mikad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 906 postów

Napisany 24 lipiec 2013 - 18:44

grimme SE 70 20 Chodzi Ci o napędy?
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek

#5 Share wrobelek02

wrobelek02

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 28 lipiec 2013 - 20:54

grimme SE 70 20 Coś koło tego, potrzebuje zdjęć tych podzespołów co są 4 wałki a na nich takie gumowe tryby, a między nimi jest taki gładki wałek. Jedno już złożyłem co są same dwa wałki z tymi gumowymi trybami. Drugie natomiast są dwa wałki z tymi gumowymi trybami i do nich dołączony jest ten gładki i w sumie nie wiem jak to złożyć do kupy, bo trochę części jest tam i jak by kolega mógł zrobić dokładniejsze zdjęcia tego był bym bardzo wdzięczny. Z tej strony co kolega podał nie mogę odtworzyć żadnego katalogu, nie wiem czemu. U kolegi to działa ta strona normalnie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share mikad

mikad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 906 postów

Napisany 29 lipiec 2013 - 07:23

grimme SE 70 20 Kolego albo nie rozumiem o co Ci chodzi albo nie ma u mnie czterech wałków z gumowymi trybami jak to określiłeś. Popatrz w katalogu który podałem CI wcześniej tam jest wszystko jak na dłoni. Aby uruchomić katalog musisz się zarejestrować na tej stronie. Musisz też mieć zainstalowane oprogramowanie Java (bezpłatne, pobierzesz na ich stronie). Trzeba wyłączyć w przeglądarce wszystkie adblocki, admunchery czy inne dodatki zamykające reklamy oraz zezwolić tymczasowo na otwieranie wyskakujących okien.
Dodany obrazek