Skocz do zawartości

Zdjęcie

jaki rozrusznik w t-25?

28 odpowiedzi na ten temat

#21 Share slawek99

slawek99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 05 grudzień 2014 - 22:13

jaki rozrusznik w t-25? Stosunkowo tani, ciekawe jakiej produkcji to jest,czy nie chinol jaki . Ja mam z Lubliany i jest ok, tylko raz wysiadł automat załączający / zębnik/ Najlepszy jest czeski magneton,trochę więcej kosztuje ale jakość porządna.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jaki rozrusznik w t-25? Dzisiaj, 05:09
  •  

#22 Share matrixXDPL

matrixXDPL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 26 lipiec 2015 - 20:40

jaki rozrusznik w t-25? Poszukaj orginalnego na alegro,lub kup od c-360.Szybko obrotowego nie polecam

#23 Share Rolnik2407

Rolnik2407

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 02 luty 2017 - 14:52

jaki rozrusznik w t-25?

Witam .

Jestem nowy na forum, mam kłopoty z odpalaniem władka przy temperaturze   - nie idzie go odpalić zaczyna topić instalacje. Akumulatory mam nowe kupione w tym roku a i tak trzeba je ładować z 3 razy żeby odpalić, co radzicie

#24 Share Mocnyfend

Mocnyfend

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 02 luty 2017 - 19:25

jaki rozrusznik w t-25?

Wiadomo te fabryczne to na lato tylko ,u nas pozmieniali na od 60tki ,trzeba dorobić pierścień  ok 1,5 cm gruby ,dawno robiliśmy to zapomniałem wymiar dokładny ,między blok a rozrusznik ,są teraz szybkoobrotowe ,jedni polecają inni że słabizna szybko się psują ,poczytaj forum

#25 Share Marecki2922

Marecki2922

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 378 postów

Napisany 02 luty 2017 - 19:32

jaki rozrusznik w t-25?

Ja radzę naprawić rozrusznik , jeżeli koszt naprawy będzie większy niż 300 zł to wywalić i kupić nowy , regenerowane to też loteria 

Sprzedam siewnik do kukurydzy Kuhn Maxima czterorzędowy z 2013 r jestem pierwszym właścicielem , stan idealny zasiał około 400 ha 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share jacenty113

jacenty113

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 16 luty 2017 - 19:57

jaki rozrusznik w t-25?

Poszukaj orginalnego na alegro,lub kup od c-360.Szybko obrotowego nie polecam

nie wiem jak w T-25 ale ja w C-360 mając do wyboru kupić nowe akumulatory to zaryzykowałem i kupiłem najpierw rozrusznik szybkoobrotowy co prawda wtedy najtańszy na alegro ale i tak sie opłaciło bo też mi kręci ponad 5 lat a teraz mam aku z poloneza 50AH i nawet w zimie daje rade

teraz zobacze jak mi w kombajnie zakręci bo wiem że pasuje od c-360 bo prubowałem jalk sie orginalny spół

co prawda trybików nie liczyłem ani skoku ale na rozruszniku orginalnymod 60 class odpala bez problemu

jeszcze go sprawdze jak z 60-tki wymontuje ten szybki ale to na wiosne

wrazie pytań w kombajnie mam 6 perikns

Edytowany przez jacenty113, 16 luty 2017 - 20:10.

#27 Share jacenty113

jacenty113

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 17 luty 2017 - 14:12

jaki rozrusznik w t-25?

Wiadomo te fabryczne to na lato tylko ,u nas pozmieniali na od 60tki ,trzeba dorobić pierścień  ok 1,5 cm gruby ,dawno robiliśmy to zapomniałem wymiar dokładny ,między blok a rozrusznik ,są teraz szybkoobrotowe ,jedni polecają inni że słabizna szybko się psują ,poczytaj forum

nie trzeba już kryzy dorabiać jak dawniej bo są w sprzedarzy od 60-tki fabrycznie pasujące

sam taki montowałem kilka lat temu sąsiadowi ale teraz z racji że akumulatory mu zaczynają padać to sam myśli o szybkoobrotowym

jako że mam znajomości w agromie to nawet kolega dawniej przywoził mi aku od ludzi co wymieniali w ruskach:) a moja 60-tka kręciła jeszcze:)

Edytowany przez jacenty113, 17 luty 2017 - 14:16.

#28 Share andrzej6131

andrzej6131

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 17 luty 2017 - 16:19

jaki rozrusznik w t-25?

Witam .

Jestem nowy na forum, mam kłopoty z odpalaniem władka przy temperaturze   - nie idzie go odpalić zaczyna topić instalacje. Akumulatory mam nowe kupione w tym roku a i tak trzeba je ładować z 3 razy żeby odpalić, co radzicie

Witam , ja swego czasu zakupiłem nowy szybko obrotowy rozrusznik i skończyły się problemy ,mam go z 8 lat i jeszcze mnie nie zawiódł.

Można też naprawić stary ,sprawdzić luz tulejek i czy nie wrobione są ośki  bo jak będzie owal na wałku to nic nie pomoże wymiana tulejek oraz czy nie jest krzywy wałek  wirnika rozrusznika .Na pewno jest duży luz na tulejkach i po ze skoszeniu potrzebuje dużego prądu aby uruchomić

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share michal2709

michal2709

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 17 luty 2017 - 22:02

jaki rozrusznik w t-25?

Tylko i wyłącznie szybkoobrotowy , brak problemu z odpaleniem , ma wiele lżej niż oryginał , mniejszy pobór prądu.