Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case mx PROBLEM?

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 20 lipiec 2013 - 17:05

Case mx PROBLEM? Witam. Śpieszę się więc zakładam nowy temat proszę o nie usuwanie go. Mam problem a raczej pytanie, czy to jest normalne że jak ciągnik sie dobże rozgdżał to ucieka mi dym między turbem a tłumikem na takiej izolowanej rurze w miejscu obiemki? Prosze o szybką odpowiedź gdyż mam dużo pracy a wole zapobiec jakiejś awarii niż naprawiać później. Dodam że to jest case mx 135.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case mx PROBLEM? Dzisiaj, 22:58
  •  

#2 Share zetor7045xD

zetor7045xD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 20 lipiec 2013 - 20:02

Case mx PROBLEM? Dym nie powinien uciekać. Spróbuj dokręcić tą obejmę. U mnie w MX 100c też uciekał koło turbo miałem luźną opaskę dokręciłem ją na maxa i trzyma, ale wydaje mi się że czegoś tam brakuje jakieś opaski czy coś

#3 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 21 lipiec 2013 - 09:30

Case mx PROBLEM? Problem rozwiązałem. Okazało sie że pękł mi wężyk od hamulców i przy każdym naduszeniu hamulca olej leciał na turbinę.

#4 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 11 sierpień 2013 - 12:45

Case mx PROBLEM? Mam mały problem. Zacina mi się hydraulika, gdy przesune 1 dzwignie chydrauliki to pozostałe też się przesowaja. Ponadto cały czas kapie mi olej z tylu z gniazd. Rozbieralem cały bok pod dźwigniami wyczyscilem naoliwilem i cały czas to samo. Gdzieś czytałem ze w którejś z serii były takie broblemy ale da to się naprawić ale niebardzo wiem jak. Regulowalem rozdzielacz ale nadal to samo, na dodatek cieknie mi olej trochę z rozdzielacza głównego tego koło pompy na skrzyni biegów.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1910 postów

Napisany 11 sierpień 2013 - 15:29

Case mx PROBLEM? co do zacinania się to pewno na którymś sworzniu albo przy rozdzielaczach albo przy dźwigniach jest za ciasno, skoro sprawdzałeś te pod kokpitem bocznym to zobacz ten na rozdzielaczu musisz odkręcić tą górną pokrywę i jest tam pionowy sworzeń na których chodzą te boczne dźwigienki. Skąd dokładnie kapie olej z tych gniazd ze środka tam gdzie wchodzi wtyczka czy gdzieś indziej? Ogólnie jeśli chodzi o wycieki to tam na każdym połączeniu czy to wężowym czy rurowym wszędzie są oringi i jak cieknie to trzeba go poprostu wymienić

#6 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 11 sierpień 2013 - 16:08

Case mx PROBLEM? Nad pompą hydrauliki jest taka klapka i nad nią na skrzyni rozdzielacz i na takim grubym sworzniu sączy sie olej. Jeszcze jutro zobacze jak tam to wygląda bo ciągnika nie mam na podwórku. Po za tym że sie zacinały dźwignie od hydrauliki to jeszcze olej kapał z gniazd nawet po odpowiednim ich ustawieniu , rozdzielacz może już przepuszczać? Ciągnik ma trochę ponad 8tyś h i co by trzeba w nim wymienić.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share radix8

radix8

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 13 sierpień 2013 - 18:40

Case mx PROBLEM? W moich wymieniłem gniazda i jest OK. W tej chwili jeden ma 15900, a drugi 14950 mth. W jednym wymieniłem wszystkie oringi w rozdzielaczu i nic nie cieknie, w drugim nigdy nie ciekło. Koszt oryginalnych oringów 400 zł kpl.

Dodaj odpowiedź