Zaloguj się, aby obserwować  
Rafallll360

Koszt naprawy układu kierowniczego c-360

Polecane posty

Rafallll360    969

Witam wszystkich jest to mój pierwszy temat wie proszę o wyruzumiałość . Chciałbym się dowiedzieć ile może wynieść koszt naprawy układu kierowniczego czyli wymiana łożysk w kolumnie kierowniczej wymiana ślimaka , i wszystkie drążki Pytam dla tego że w mojej c-360 często zacina się kierownica i jest planowany remont całego układu kierowniczego. I chcę wiedzieć ile by to w przybliżeniu kosztowało ????????

 

Proszę o chybkie odpowiedzi :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Cenę części sprawdź w dowolnym e-sklepie z częściami rolniczymi>Nowa cała kpl. kolumna kierownicza kosztowało ok. 800 PLN Rozważ zakup sprawnej używanej kolumny kierowniczej lub montaż układu ze wspomaganiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafallll360    969

Na wspomaganie to raczej nie stać gospodarstwa a da się zregenerować starą kolumne chodzi mi głównie o łożysko pod kierownicą bo zacina się często ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Oczywiście że się da jeśli zrobisz to sam koszty nie powinny być duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Zależy co będzie do wymiany,jeśli wałki to naprawa może kosztować nawet 400zł.

Końcówki drążka polecam od Bizona,są mocniejsze gwint ten sam.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafallll360    969

Dzisiaj czyli wtorek wujek przywiózł prawie że nową ale używaną kolumne pomalowana stara albo pójdzie na złom albo do regeneracji wszystko porozbieraliśmy wyciągamy starą wkładamy nową a tu mały problem : :blink: :blink:

Dokładnie to otwory w kupionej kalumnie są o 4 mm większe niż w oryginale przypomnę że kolumna wchodzi na szpilkę m12. Ale wujek mechanik wytoczy 4 wkładki do otworów w kolumnie przy okazji zostaną wymienione drążki kie.. uszczelka od palca zmiany biegów ,,we środę pewnie wszystko powinno być gotowe do jazdy.Koszt części powinien sie zmieścić w cenie 500 zł :( kolumna była używana ale wyremontowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez tomekxx1
      Witam. Ostatnio postanowiłem założyć do swojego ciągnika wspomaganie złożone własnoręcznie. Wspomaganie zostało skompletowane z orbitrola i siłownika od bizona oraz pompy hydraulicznej od C-330. Podczas gdy kręcę kierownicą kompletnie nie idzie ukręcić. Kręci się tak jakby coś w środku blokowało, czuć lekkie przeskakiwanie. Podczas kręcenia w prawo słychać również z pompy dźwięki jakby coś tarło, chrympało czy jak by to nazwać. Co może być winne w takiej sytuacji?
    • Przez pronarek
      Mam prośbę chcę przerobic w swojes sześćdziesiątce układ kierowniczy
      na orbitol albo inny , byle by się lekko kręciło jak ktos ma pomysł albo jakieś fotki
      takiej przerobki prosze wyslijcie.
    • Przez PaweLisowicz
      Witam. Chciałbym dać do remontu kolumnę kierowniczą od c-360. Potrzebuję informacji jaki mniej więcej jest koszt części. Zauważyłem że kierownica ma luz przód-tył, luz  1/5 obrotu i ta obudowa kierownicy ( połączona gumową osłoną na zdj) lata sobie góra dół. Daje kilka zdjęć.



    • Przez Mateusz320
      Witam już dwa razy uszczelniam śrubę likwidującą luz kolumny jest tam oring w sklepie z częściami dał mi oring założyłem nowy i dalej wyciek może ktoś zna odpowiedni rozmiar oringu lub inny sposób na uszczelnienie?

    • Przez Rafiiiiiiiiii
      Witajcie mam taka prośbe o przekazanie mi wskazówek na temat jak wyeliminować luzy w kierownicy????
      Kiedy krence kierownicą musze przynajmniej 2 obroty zrobić zeby zaczeła skrencać??
      Kierownica sie unosi i opuszcza jest tam straszny luz i chodzi na boki prawa>>lewa...Czy ktoś to naprawiał???I wie co i jak???Bardzo prosze o wskazówki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj