Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ferdek07    75

Wtryski sptrawdzone 2 były ni enajlepsze ale po wymianie dalej jest coś nie tak, tak jakby pompa paliwowa dawała różne dawki paliwa na poszczególne wtryski, to mogło by tłumaczyć urwany wał, jednak pompa i wtryski były dokładnie rok temu po reheneracji, czyżby w skrobowie coś z pompą spaprali, bo od początku ciagnik pracował jakby tak charakterytycznie ostro, z takim aż stukiem na niskich obr, myslałem że to normalne, potem wywaliło uszczelke pod głowicą a teraz ten wał, heh, zawiozę do nich jeszcze pompę bo innej opcji chyba nie ma, chociaż dziwne to po regeneracji pompy chodził ostro ostry dwięk wydawał silnik, po wymianie i regeneracji głowicy był taki miekki odgłos i brak mocy, może już wtedy wał był pęknięty, ale po wymianie wału w ogóle przerywana praca na wyższych obr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ogień z tłumika to nieszczelne zawory bym obstawiał, pompy regenerowane to loteria, sam kiedyś 3 razy reklamowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Ogień z tłumika to nieszczelne zawory bym obstawiał, pompy regenerowane to loteria, sam kiedyś 3 razy reklamowałem

po sprawdzeniu i wymianie wtrysków ognia i dymienia nie ma, a głowica po regeneracji na wiosnę, heh za to pompiarz zarzeka się że nie ma możliwości żeby na któryś tłopk pompa dawała większą dawkę paliwa, po dodaniu gazu ciągnik po prostu przerywa, coś ewidentnie z układem paliwa, w podziedziałek wiozę pompę do skrobowa heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Nowa głowica do tej pompy kosztuje u nas 200-250zł , do podobnej pompy angielski oryginał 2500zł i potem szukanie winnych i główkowanie co jest nie tak skoro wszystko nowe :) Niestety my rolnicy sami tego nauczyliśmy importerów i handlowców że towar drogi i dobry zalega na pułkach a schodzi chłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez qiu
      witam mam taki problem z odrzutnikiem a dokladnie z Piastą, przez 20 lat chodzilo i bylo dobrze w tamtym roku sie zrypało i trzeba bylo wymieniac całą piaste, ok raz zalozylem pochodzilo dzień, przegrzał sie, wiec trzeba bylo wymieniac znow wszystko, drugi raz zalożyłem i jakoś do końca żniw pociągną, ale w tym roku zrobiło sie to samo łożyska z piasty sie wysypały więć zdarłem podajnik i zabrałem sie robienine tego, kupiłem nową piaste, łożyska i założyłem dziś odpalam kombajn 1min pochodził z włączoną młozarnią i już śmierdzi olej a tam ta piasta gorąca, jak myślicie w czym problem?
    • Przez kogutr
      Witam,
       
      Posiadam prase krone 10-16 w której przewód od sterownika do prasy wkręcił sie i został wyrwany. Wtyczka z prasy i sterownik sa całe. W sterowniku są dwie kości, jedna 12 pin, z kyórej wychodzi 12 kabli, a dróga 6 pin, z której wychodzą 3 kable. Posiada ktoś opis tych pinów? W serwisie powiedzieli za ten kabel 2000zł Z góry dziękuje.
    • Przez marcin5406
      witam dzis jechalem ze swinkami i jak wuyjechalem z zakretu chcialem wlaczyc 2 i lewarek szlak trafil okazalo sie ze ukrecil sie ten walek cowchodzi od lewarka zmiany biegów do skrzyni i niewiem jak sie zabrac za naprawe
    • Przez adam1980026
      Witam
      Mam dla wszystkich forumowiczów prośbę. Tak wyszło ze dostałem około 5 ha ziemia 4 kl. i gorsza, ziemia ciężka rodzaj glina Chciałbym wyjść z tego z twarzą a miałem 6 letnią przerwę w rolnictwie. Postanowiłem zrobić badania gleby żeby zobaczyć co tam siedzi i od czego zacząć oto moje wyniki a optymizmem nie napawają
      Mam pytanie czego i w jakich ilościach tam zasiać żeby mi coś urosło.
      Dodam ze na polu/próbce nr 1 planowałem zasiać jęczmień lub owies a na polu/próbce nr 3 pszenżyto na jesień Reszta próbek mnie nie interesuje to nie moje
      Proszę o jakieś uwagi lub inne sugestie co można by zrobić jaki nawóz jakie ilości czym opryskać na chwasty czy miotłę żeby było co zebrać Wiem tylko tyle ze poprzednia osoba uprawiała tam pszenice i żyto a pryskane było środkiem glean 75 wg pole .Teraz jest popokładane po żniwach tak myślałem żeby kupić wapno magnezowe około 5-6 t/h z Libiąża i rozsiać a później jak będzie się siało dać np Kizeryt ok 300 kg/h i jakiegoś azotowego jeszcze nawozu Proszę o pomoc i doradę a nie opiernicz za kogoś!!!

    • Przez dzikijohn
      Witam, doszło do nietypowej sytuacji: zerwał mi się korek wlewu oleju silnikowego. Problem polega na tym że sporo korka zostało wewnątrz. Wszystko byłoby cacy tylko że... to co zostało strasznie się kruszy i nie chcę żeby mi do silnika opiłków naleciało więc pytanie brzmi: Macie pomysły jak to wykręcić?
       
      Jeszcze jedna kwestia: pod korkiem było trochę białego osadu - czytałem że to normalne dla tych silników. Jakie są wasze zdania na ten temat?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj