Zaloguj się, aby obserwować  
Derform12

Nadanie numeru gospodarstwa

Polecane posty

kamil19873    2

Musisz poszukać wszystko jest napisane na forum. Najpierw musisz założyć konto w banku, a potem złożyć wniosek w ARiMR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budremex    0

Witam,

co mam robić dalej jeśli mam już numer ewidencyjny producentów? Czy to już jest numer gospodarstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Numer ewidencji to Twój numer producenta, na numer siedziby gospodarstwa składasz odrębny wniosek po jego uzyskaniu. Zaopatrz się w geodezji w mapkę z numerem i współrzędnymi działki na której zgłaszasz siedzibę (czyli gdzie stoją budynki inwentarskie). Pytajcie o takie rzeczy w ARiMR, po to oni tam są, żeby udzielać nam informacji. Na forum każdy może podać Ci byle pierdoły, a w urzędach państwowych lepiej dowiadywać się dokładnie co i jak, żeby później nikt nie robił z rolnika durnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budremex    0

Numer ewidencji to Twój numer producenta, na numer siedziby gospodarstwa składasz odrębny wniosek po jego uzyskaniu. Zaopatrz się w geodezji w mapkę z numerem i współrzędnymi działki na której zgłaszasz siedzibę (czyli gdzie stoją budynki inwentarskie). Pytajcie o takie rzeczy w ARiMR, po to oni tam są, żeby udzielać nam informacji. Na forum każdy może podać Ci byle pierdoły, a w urzędach państwowych lepiej dowiadywać się dokładnie co i jak, żeby później nikt nie robił z rolnika durnia.

 

Dziękuje nie wiedziałem, byłem w ARiMR,ale gość pod którego podlegam jest na chorobowym więc mnie trochę zbyli.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez CyfrowyTomek
      Witam,
      Chciałbym w niedalekiej przyszłości kupić ziemie rolną (powyżej 0.3ha) lub gotowe gospodarstwo (pow 0.5ha), interesuje mnie np. hodowla / szkolenie koni połączona np. z agroturystyką
      W myśl nowej ustawy potrzebuje być "rolnikiem indywidualnym", ale mogę też wystąpić o pozwolenie do ANR o zakup ziemi rolnej, pod warunkiem, że mam kwalifikacje rolnicze, zobowiąże się zamieszkać w danej gminie przez 5 lat, oraz będzie należycie prowadzić gospodarstwo rolnę przez 10 lat (ustaw mówi o rękojmi).
      Jaki kurs kwalifikacyjny formalnie będzie rozumiany jako "kwalifikacje" rolnicze? 
      Co to znaczy "uprawiać" ziemie w myśl tej ustawy?
      Znalazłem listę kwalifikacji, czy wszystkie z nich to kwalifikacje rolnicze?
       
      Czy mogę wybrać dowolne z powyższych? Podobają mi się: R20 lub R13 lub R14
    • Przez jarekvip99
      W ciagu tygodnia bede mial przepisane gospodarstwo jakie urzedy musze odwiedzic po notariuszu?? Na pewno Krus ale co jeszcze aby wszystkie formalnosci z rozpoczecie dzialalnosci rolniczej byly spelnione?
    • Przez renatkam8
      WITAM wszystkich zakupuje gospodarstwo z działką o powierzchni o,60 ary w czym działka z budynkiem ma 0,17 ary a reszta to użytki rolne czyli 0,73 ary i mam takie pytanie. Jezeli zakupuję działkę z własnych srodków to czy mogę ubiegać sie o dofinansowanie po zakupie ?
    • Przez tomeq
      Witam!
      Czy może ktoś polecić program/stronę podobną do vitalfields do obsługi gospodarstwa? Najlepiej bezpłatny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj