Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nadanie numeru gospodarstwa

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Derform12

Derform12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 14:34

Nadanie numeru gospodarstwa Witam wszystkich co jest mi potrzebne ażeby mi taki numer nadali proszę o szybką odpowiedź

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nadanie numeru gospodarstwa Dzisiaj, 15:31
  •  

#2 Share kamil19873

kamil19873

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Zainteresowania:rolnictwem

Napisany 19 lipiec 2013 - 15:28

Nadanie numeru gospodarstwa Musisz poszukać wszystko jest napisane na forum. Najpierw musisz założyć konto w banku, a potem złożyć wniosek w ARiMR

#3 Share MFrolnik26

MFrolnik26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 15:35

Nadanie numeru gospodarstwa jeśli się nie mylę to będzie coś takiego http://www.arimr.gov...roducentow.html

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Budremex

Budremex

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 03 listopad 2013 - 19:55

Nadanie numeru gospodarstwa Witam,
co mam robić dalej jeśli mam już numer ewidencyjny producentów? Czy to już jest numer gospodarstwa?

#5 Share lukasz222

lukasz222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1662 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, hodowla bydła mięsnego

Napisany 03 listopad 2013 - 21:27

Nadanie numeru gospodarstwa Numer ewidencji to Twój numer producenta, na numer siedziby gospodarstwa składasz odrębny wniosek po jego uzyskaniu. Zaopatrz się w geodezji w mapkę z numerem i współrzędnymi działki na której zgłaszasz siedzibę (czyli gdzie stoją budynki inwentarskie). Pytajcie o takie rzeczy w ARiMR, po to oni tam są, żeby udzielać nam informacji. Na forum każdy może podać Ci byle pierdoły, a w urzędach państwowych lepiej dowiadywać się dokładnie co i jak, żeby później nikt nie robił z rolnika durnia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Budremex

Budremex

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 23:22

Nadanie numeru gospodarstwa

Numer ewidencji to Twój numer producenta, na numer siedziby gospodarstwa składasz odrębny wniosek po jego uzyskaniu. Zaopatrz się w geodezji w mapkę z numerem i współrzędnymi działki na której zgłaszasz siedzibę (czyli gdzie stoją budynki inwentarskie). Pytajcie o takie rzeczy w ARiMR, po to oni tam są, żeby udzielać nam informacji. Na forum każdy może podać Ci byle pierdoły, a w urzędach państwowych lepiej dowiadywać się dokładnie co i jak, żeby później nikt nie robił z rolnika durnia.

Dziękuje nie wiedziałem, byłem w ARiMR,ale gość pod którego podlegam jest na chorobowym więc mnie trochę zbyli.
Pozdrawiam