Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agregat uprawowo-siewny Rolmasz Kutno

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Starzyno

Starzyno

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 11:10

Agregat uprawowo-siewny Rolmasz Kutno Mam okazję kupić agregat firmy Rolmasz Kutno z 2008 r. i chciałbym się dowiedzieć jakie macie opnie o tej maszynie, czy z dobrego materiału są wykonywane te maszyny. Prosiłbym o szybką odpowiedź.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agregat uprawowo-siewny Rolmasz Kutno Dzisiaj, 10:47
  •  

#2 Share dfxxl

dfxxl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 12:27

Agregat uprawowo-siewny Rolmasz Kutno siemka.Wiesz zalezy ile bedziesz nim siał h.materiał jest taki sobie w tym momencie porównuje poettingera który kosztuje ze 3 razy tyle ale do tej maszyny niema wątpliwosci

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share kamil16251290

kamil16251290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów
  • Zainteresowania:Zachodnia technika rolnicza, majsterkowanie, udoskonalanie, jeżdżenie wszystkim co ma koła i silnik.

Napisany 19 lipiec 2013 - 21:33

Agregat uprawowo-siewny Rolmasz Kutno Napisz jaki siewnik i jaki agregat bo to co napisałeś to mało mówi. Malowane proszkowo, czerwony nawet nawet się trzyma i nawet nie blaknie, zielony potrafi płatami odlatywać, głownie z osłon siewnika. Waga dość duża więc ciągnik musi mieć sprawny podnośnik oraz stabilność kuleć nie może.
Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Starzyno

Starzyno

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 21 lipiec 2013 - 10:27

Agregat uprawowo-siewny Rolmasz Kutno Problem rozwiązany, wczoraj go przywiozłem. :). Wygląda nawet bardzo dobrze, zadbany, nic nie zniszczony. Zobaczymy jak się będzie sprawował w polu. :D