Skocz do zawartości

Zdjęcie

wóz paszowy trioliet

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share agrorobert

agrorobert

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 07:37

wóz paszowy trioliet Witam.. . Myśle o kupnie wozu paszowego na 60 krów... Czy ktoś zna cene wozu trioliet solomix 1 1200 12m3 ?

Załączone miniaturki

• 47898937_1_644x461_trioliet-solimix-1-1200-paszowoz-woz-paszowy-plock.jpg

Edytowany przez agrorobert, 19 lipiec 2013 - 07:38.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wóz paszowy trioliet Dzisiaj, 13:01
  •  

#2 Share zyz1o

zyz1o

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 28 lipiec 2013 - 13:43

wóz paszowy trioliet ja bym ci polecil uzywanego keenena

#3 Share witek

witek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • Zainteresowania:przede wszystkim moja rodzina....moj Kacper i zona (hehe jak to mówia zona to nie rodzina :) człowiek sypia z obcą babą ) <br />-&gt;bydło mleczne <br />-&gt;od niedawna układam klocki &quot;LEGO&quot; :)

Napisany 15 sierpień 2013 - 07:17

wóz paszowy trioliet jakieś 3lata temu miałem na testach woz tej firmy. Co prawda miałem poziomy 20m3, ale nie była to dobra maszyna. Dla przykładu powiem Ci że obecnie mam KUHN euromix 23m3 i JD 6420 (110km) radzi sobie doskonale z tym wozem, a z wozem trioliet ledwie ruszył. Kunh też nie jest jakoś rewelacyjną firmą jeśli chodzi o wozy ale w porownaniu kunh - trioliet wygrywa kunh.
2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek
12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia
2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share grajek

grajek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 19 wrzesień 2013 - 15:36

wóz paszowy trioliet Szanowny kolego ponieważ jest to temat w miarę młody i być może jeszcze nie nabyłeś wozu paszowego powiem Ci że radziłbym zakup triolet solomix 2 1200 z podajnikiem taśmowym [ma on dwa niewielkie pionowe ślimaki] ponieważ mam tą maszynę już 6 lat i jestem z niej bardzo zadowolony i nie słuchaj kogoś kto miał coś na teście ponieważ jest to za krótki okres żeby się wypowiedzieć .70 konnym ciągnikiem robię bez problemu 4 tony ,mało tego poczciwą 60 -tką robię rownież 4- 4,5 tony tylko jest ta kwestia że przez wałek zależny w ciągniku ponieważ sześćdziesiatka ma taką możliwość a wóz nie posiada przekładni redukcyjnej .Dokonasz zakupu jakiego zechcesz ale z czystym sumieniem mogę go polecić nie należy do najtańszych ale zwróci się przez lata pracy na paliwie ,jeśli ktoś chce się coś więcej dowiedzieć piszcie ,a jak będę miał wolną chwilę postaram się podzielić odnośnie pracy tym wozem paszowym .Pozdrawiam wszystkich uczestników forum.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share agrorobert

agrorobert

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 21 wrzesień 2013 - 12:41