Zaloguj się, aby obserwować  
i90r

Case 1640-Przestał działać hydrostat

Polecane posty

i90r    0

Witam kolegów, mam problem z kombajnem case 1640, wczoraj zjechałem wieczorem z pola, a dziś rano skurczybyk nie chce ruszyć ani do przodu ani do tyłu. Nadmienię że kombajn zjechał normalnie z pola. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i90r    0

usterka usunięta , niestety silnik hydrauliczny musiał zostać wymieniony, koszt około 5000 zł..:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez audia3
      dzwignia od hydrostatu powinna sie przesówać z oporem czy powinna lekko sie przesówac w przód i w tył ?
    • Przez slaw1246
      Witam.
       
      Chciałbym się dowiedzieć jak zdiagnozować hydrostat w ładowarkach. Czy jest OK, nie ma zadnych usterek. Szukałem na innych forach, ale nie mogłem nic znaleźć jak go diagnozować/sprawdzać.
       
      Dzięki,
    • Przez Piedro
      Witam. Orientuje się ktoś czy Hydrostat z John Deere 2264 pasuje do 2058 ? Lub jaki pasuje do 2058? Albo ma ktoś na sprzedaż Do 2058? Pilna sprawa 
    • Przez Piedro
      Witam mam problem. Zamontowaliśmy hydrostat po kapitalnym remoncie do kombajnu John Deere 2058. Kombajn z miejsca nie chce ruszyć. Na wysokich obrotach drgnął kawałek i koniec. Wie ktoś co to może być ? Hydrostat był zalany olejem.  W punktach kontrolnych olej jest. Czy gdzieś są jakieś odpowietrzania więcej ?
    • Przez Krisman1985
      Witam. Problem pojawił się wczoraj, mianowicie po zakończonym koszeniu szykowałem się do powrotu do domu. Wyjechałem  na drogę i z dwójki chciałem wrzucić na trójkę ale nie wskoczyła. Później ciężko było wbić dwójkę ale w końcu się udało. Dziś rano kilka razy próbowałem wrzucić trójkę ale bez efektu, dwójka wchodzi normalnie. Może ktoś miał podobny problem ? I zna rozwiązanie :-) Dodam że chodzi o dominatora z hydrostatem.


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj